Frontend ממשק לאמולטורים ובעיקר ל MAME

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Frontend ממשק לאמולטורים ובעיקר ל MAME

שליחה על ידי Ax=Battler »

אני רוצה להתקין ממשק אחיד למשחקי אמולטורים כמו שיש לי לסרטים וסדרות (PLEX). מצאתי שלושה. מה לדעתכם עדיף?

MAXIMUS ARCADE - עולה כסף..
[video]http://www.youtube.com/watch?v=fK5ejMsc8tQ[/video]

HYPERSPIN
[video]http://www.youtube.com/watch?v=_Y76_LLq4FI[/video]

GAMEX
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... FuJ8#at=42[/video]
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: Frontend ממשק לאמולטורים ובעיקר ל MAME

שליחה על ידי dj_anubis »

התעסקתי לא מעט בזמנו עם הייפרספין, לפחות כשאני התעסקתי איתו הוא היה מאוד לא ידידותי, הרעיון שכל משחק יש לו את הלוגו שלו זה אומר שתכלס צריך להוריד לכל משחק את הTHEME שלו בהנחה שהוא קיים

נראה מאוד מרשים, בהנחה שיצרו כבר THEMES לכל המשחקים שאתה רוצה

MAXIMUS חמוד לגמרי גם GAMEEX אותו עקרון גם MAMEWAH ויש עוד דומים, לדעתי הם פשוט יותר פרקטיים מהייפרספין
gushacha
יועץ
יועץ

שליחה על ידי gushacha »

אני גם השתמשתי בהייפר ספין.
נחמד אבל ממצה את עצמו מהר מאוד.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

נסיתי כמה פעמים הייפר ספין ולא התלהבתי יותר מדי.
נראה לי אבל זה אחד הטובים אם משקיעים בו כמו שצריך.
אם תצליח להוריד כל התמונות ושאר שטויות והכי חשוב וידאו לכל משחק ומשחק, זה בהחלט יהיה ממש יפה
אבל זה סרט שלם למצוא כל הסרטונים לאיזה 20 אלף משחקים

מכמה נסיונות שלי עם ממשקי FRONTEND , הגעתי למסקנה שכל ההגדרות שלהם גוזלים יותר מדי זמן ממני.
אז ויתרתי לגמרי ולא חוזר לזה
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אני במיקרה עכשיו מנסה ללמוד את הייפרספין. הורדתי את העטיפות ,רקעים ,כמעט של כל הקונסולות בעולם. כולל אהוב לבי אמיגה. זה בערך 80GIG ועוד תוספות של 20 GIG.

ההיפרספין לא נוח ולא ידידותי. וזה בלשון המעטה...הפורום המסריח שלו מבקש ממך להיות חבר ברמה גבוהה במיוחד
כדי שתקרא את כל התכנים של המשתמשים...גיימס בונד עלק :evil: ועל מה? כולה פורום.

לפי דעתי הכי יפה מבין שלושתם שהצגת פה זה ההיפרספין

.אבל נראה איך אני יסתדר איתו(מצד שני אחרי שלמדתי את dash launch לאקסבוקס אז כל דבר זה קל).
lowlow1001
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי lowlow1001 »

שלום לכולם,

1. GAMEX הוא מתאים יותר ל"הכל כלול" ,סרטים,מוסיקה,ארקייד\קונסולות, אמנם הוא מקיף , אבל כל המוסיף הרי הוא גורע
2. HYPERSPIN הוא מיצג מולטמדיה מדהים למי שמעוניין במידע , למי שרוצה לשחק יש טעם לפגם מהצבעוניות יתר בFRONTEND זה
3. MAXIMUS ARCADE הוא המועדף עליי בגלל התמיכה בבקר XARCADE שיש לי ובגלל שכמות הפרטים היא מינמלית וניתנת לשליטה מלאה בעזרת הבקר בלבד.

לכן אם אתה משתמש בחוקי בלבד ויקר לךהתכנה, MAMEUI יעשה את העבודה אם לא יקר לך ואו תקבל אותו במתנה מדוד טורנט , הוא הכי "מגניב"
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

אני מוכרח להגיד, שFE זה דבר מגניב כשיש לך מכונה אמיתית, אחרת זה משהו לא שימושי שגוזל המון זמן

תחשוב על זה שאתה רוצה למשל לשחק סוניק, מה יותר מהר להעלות אמולטור, ללחוץ FILE, OPEN, SONIC
או להעלות FE שלבד לוקח לו כמה שניות טובות לעלות, לבחור מגה דרייב, ולהתחיל לדפדף עם הג'ויסטיק עד שתגיע לסוניק...

זה מאוד מפתה לראות את הFE על המסך, אבל מבחינה פרקטית זה משהו שיגזול הרבה זמן (במיוחד ללמוד אותו), לא שימושי, וגוזל הרבה מאוד ג'יגות

זאת דעתי לפחות...
שלח תגובה