סיקור על פיינל פייט 2- משחק המשך לקלאסיקה

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
cb5000
מתקדם
מתקדם

סיקור על פיינל פייט 2- משחק המשך לקלאסיקה

שליחה על ידי cb5000 »

קניתי בדיוק סופר נינטנדו חדש וסוף סוף יכולתי לשחק בפיינל פייט 2 שיש לי הרבה זמן. מקווה שתואהבו את הסרטון, אני חושב שיצא די טוב
[video]http://www.youtube.com/watch?v=_hxTIah6Qcs[/video]
oompi
מאסטר
מאסטר

Re: סיקור על פיינל פייט 2- משחק המשך לקלאסיקה

שליחה על ידי oompi »

אחלה סיקור :mrgreen:
תתחדש על הקונסולה!

חייב לציין שביחס לכתבה אחרת, כגון:
http://youtu.be/NEQenmQtIPQ
(שאותה מאוד אהבתי)
היה ברוב הווידאו הזה, צליל רקע ערב לאוזן שהוסיף הרבה עניין לסירטון {לא שאני מציע את GREEN HILLS כמנגינה לכל סרטון}, אבל הבנת את הרעיון :lol:
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

אחלה של סיקור
תתחדש על סופר נינטנדו החדש! גם לי הייתה גרסה הזאת (קנדית כנראה) עם סטיקר באנגלית וצרפתית
SNES KICKS ASS!!

אני לא יודע למה אבל לא כזה התלהבתי בזמנו מפיינל פייט 2, למרות שמשחק הראשון אחד מהאהובים עלי בכל הזמנים
השני יותר טוב בהרבה מגרסת SNES של הראשון. מושקע יותר,יפה יותר , אנימציות יותר טובות....
אבל אם להשוות אותו למשחק ראשון המקורי של ארקייד, הוא ממש לא מגיע לאותה רמה
דמויות חדשות ממש לא עושות לי את זה, רקעים מתים, אנימציה לא קרובה למקורי ומוזיקה גם די סתמית
פיינל פייט שלוש בכלל היה דבילי ועשו שם פשוט צחוק מHAGGAR
ואם כבר, לדעתי על קונסולות אחד הBEAT EM UP הכי טובים זה סטרייטס אוף רייג' 2

חחח דרך אגב למי שלא יודע ממש בתחילת המשחק רואים צ'אן לי אוכלת נודלס במסעדה :lol:
תמונה
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

סקירה מצויינת!
וכפי שכולם יודעים, אני מסכים רייבן בכך שמשחק מכות הרחוב הטוב בכל הזמנים הוא סטריטס אוף רייג' 2.
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

תהרגו אותי, אני לא מבין למה רבים מחשיבים את סטריט אוף רייג'2 למשחק מכות טוב בכלל.

הגיימפליי שבור לחלוטין, כל אוייב במשחק כולל הבוסים יכול להיות מנוצח בשיטה הבאה: אגרוף, הפסקה, אגרוף, הפסקה, אגרוף הפסקה.

ואם גיליתי את זה כילד קטן, בטוח כולם יודעים את זה.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

Evil-u כתב:תהרגו אותי, אני לא מבין למה רבים מחשיבים את סטריט אוף רייג'2 למשחק מכות טוב בכלל.

הגיימפליי שבור לחלוטין, כל אוייב במשחק כולל הבוסים יכול להיות מנוצח בשיטה הבאה: אגרוף, הפסקה, אגרוף, הפסקה, אגרוף הפסקה.

אבל יובל ככה זה כמעט בכל הביט אם אפים.
יש גם את השיטה להעיף את ההאויב מחוץ למסך ,לעמוד שם ולהרביץ בלי סוף. בהרבה משחקים זה עובד
תמונה

אבל עדיין יש בוסים קשים שלא פשוט לחסל (למשל זה שמזכיר את BLANKA וזה שעף)

והאם SOR2 משחק ביט אם אם הכי טוב אי פעם? לדעתי על קונסולות הוא כן הכי טוב אי פעם!
מוזיקה מדהימה , גרפיקה ואנימציות מעולות, שליטה מדוייקת, ואפקטים של צלילי מכות מצויינים

אבל בכלל המשחק "ביט אם אפ" הכי טוב אי פעם מבחינתי זה פיינל פייט! אפילט אם כל זה שהוא קצת קשה מדי לטעמי
בFF שלבים ודמויות הרבה יותר יפים ושלבים אחרונים בSOR2 אני בכלל לא אוהב.
זה תמיד הורס לי קצת בכל פעם שאני משחק ומגיע לסוף
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

Evil-u כתב:תהרגו אותי, אני לא מבין למה רבים מחשיבים את סטריט אוף רייג'2 למשחק מכות טוב בכלל.

חילול קודש!! :lol:
אתה צודק בעיקרון, אבל זה דורש תזמון מדוייק ושלא יהיו עוד אויבים על המסך. למי יש סבלנות לזה? אני מעדיף לחסל אותם בקרב רגיל ולסיים ב"גראנד-אפר" :)
לז'אנר הביט אם אפ ללא ספק יש מחלות כרוניות, אבל זה לא סתם שכולם מסכימים שפיינל פייט ארקייד וסטריטס אוף רייג' 2 הם הטובים ביותר.
הערת אגב: יש לי סשן קבוע אחת לשבוע/שבועיים עם סטריטס אוף רייג' רימייק לשחרור אגרסיות. פשוט לא נמאס לי לשחק אותו..
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

טוב אולי לא ממש הסברתי את עצמי, אני מסכים שהקומבואים מגניבים, גרפיקת הכאילו נאון מגניבה לחלוטין, המוזיקה של השלב הראשון? אחת הקליטות של עולם הגיימינג אי פעם (היתה גם הצלצול שלי מספיק זמן).
:lol:

אבל כמשחק? הוא שבור,
ואני יודע שבפיינל פייט למשל הטריק הזה לא יעבוד.
אל תטעו יש הרבה משחקים שאני נהנה לשחק בהם למרות שהם שבורים,
Street fighter alpha 3 למשל, הרבה שנים חשבתי שהוא הסטריט פייטר עם הגיימפלי הטוב ביותר, עד שגיליתי שהוא פשוט שבור מכל חור.
גם פה אפשר להגיד "אז פשוט על תעשה את זה", זה נכון, אבל עדיין משחק כל כך שבור אי אפשר להגיד שהגיימפלי שלו הכי טוב אי פעם (:.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Vcr0Cl7L0LM[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=SpxH9Ntx ... re=related[/video]

היום כמובן אנחנו נתקלים פחות בתופעות כאלו במשחקים העשויים בסגנון קלאסי, עדכון פשוט יכול לפתור את זה.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה