נקודות למחשבה על החנון

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

נקודות למחשבה על החנון

שליחה על ידי dj_anubis »

יש משהו דברים האלה...לא מאחל לו להיכשל אבל עדיין יש משהו בדברים שלו...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=HGg8iXWA ... AAAAAAAADg[/video]

http://www.theawesomearchfiend.com/apps ... s-response

פשששששש...רק נקווה שהסצנה הזאת לא תיהרס בגלל כל הדבילים האלה...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Cy7cVB7_ ... ure=relmfu[/video]
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: נקודות למחשבה על החנון

שליחה על ידי Ax=Battler »

התעסקות בשטויות..
באותה מידה יכלו לפרסם וידאו שמטיף לאנשים להפסיק לשלם על קולה כי זה לא בריא והם עושים טעות נוראית כשהם שותים את הדרעק הזה.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

אני מסכים שהסרט הזה שחנון רוצה לעשות, זה בולשיט אחד גדול
בכלל הוא כבר לא אותו חנון שהיה פעם.
גם בקושי מוציא משהו חדש, גם הרבה פעמים במקום להתעסק במשחקים הוא משחרר סרטונים מפגרים ועוד ועוד ועוד.....
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

טוב ראיתי רק את הראשון, פלצן בן פלצן, מאחל לו לדרוך על לגו. :D

מה שיש לי להגיד על החנון:
אהבתי את הבחור ואת מה שהוא עושה בערך מהשנה הראשונה שלו.

נכון, הוא הפך להיות סוג של סופר סטאר שמגיח לאיזה הגיג פה הגיג שם בGametrailers ונראה שהוא עושה הכל עם הרבה פאסון והרבה בולשיט.
ובכלל מי שמבקר באתר שלו cinemassacre יודע שהשותף שלו מייק עושה הכל בשבילו כבר.
אפילו אם תנסו להתכתב איתו תראו שמייק יענה לכם.

זה פשוט כך, לג'יימס קצת נמאס כנראה.
אפשר להבין, הוא עשה במשך שנים עשרות ביקורות מוגזמות מוקצנות וקורעות מצחוק, מגיעה לו אהבת הקהל ובהחלט אני נהנה לצפות בסרטונים שלו שוב ושוב כמו בסדרה טובה שראיתי פעם.

אפשר לסכם את זה כך, אני כן מאוכזב ממנו כיום, אך עם זאת אני קצת מבין את הסיבות ודי מעריך אותו על כל מה שהוא עשה.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
cb5000
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי cb5000 »

אתה יודע שהוא עושה סרט עכשיו נכון? הוא הסביר גם בסרטון אחד שבגלל שהוא הולך מייק יהיה אחראי לזמן הקרוב. בנוגע לכל הקטע שג'יימס גנב, אני חייב להגיד: מאז 2006 הוא מכין סרטונים ומשקיע הרבה ונותן לנו לראות אותם בחינם. כל השנים האלה הוא לא ביקש כלום, ועכשיו כשהוא מבקש קצת עזרה אם אפשר תתנו לו חרא? אני חושב שמותר לו לבקש מהמעריצים שאם הם רוצים לעזור. אז לפני שתתלוננו על כמה שג'יימס הדרדר וכמה שהוא קמצן מניאק, תחשבו לשנייה על זה. אתם יודעים כמה מאמץ זה ליצור סרט? הוא עובד על זה יום וליל, מגשים את החלום.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

הוא לא מבקש קצת עזרה, הוא שם לעצמו מטרה להגיע ל75 אלף דולר, לקחת כסף ממעריצים בלי שיהיה טיפה סיכוי ממשי שהסרט הזה יגיע לבתי הקולנוע (שזאת ההבטחה המקורית) באמת נראה תמוה, תראה את הסרטון הראשון שהעליתי יש המון נקודות נכונות שם, אין ויכוח שהוא משקיע בסרטים שלא ולא סתם הוא יצר מוניטין כזה, אבל לגבי הכסף הענין לא כזה פשוט, כמו שהבחור מציין שם, הוא עושה עשרות אלפי דולרים ואין שום סיבה שהכסף הזה לא יממן את הסרט

HAPPY CONSOLE GAMER גם עןשה סרט ולא ביקש אגורה מאף אחד אני לא יודע אם זה באותה איכות או לא אבל עדיין אם ג'יימס עושה כל כך הרבה כסף כמו שנראה שהוא עושה אין שום סיבה לבקש מהמעריצים, בכלל זה הזוי בעיניי איך שהוא כבר גייס כל כך הרבה כסף
cb5000
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי cb5000 »

בנוגע לג'וני מילניום, הסרט שלו יככב אותו ואנשים שהוא מכיר ברובו. ג'יימס עושה סרטים המון זמן והוא יודע כמה כסף זה לוקח לעשות משהו מיוחד. אני חושב שהוא שם מטרה גדולה כי הוא רוצה לעשות משהו באמת מיוחד ומושקע. בנוגע לכסף שהוא עושה מסרטונים: זה העבודה היומית שלו. הוא משתמש בכסף הזה כדי לאכול. הוא לא עושה את זה בשביל כסף מהצד, זו העבודה שלו.
cb5000
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי cb5000 »

ובנוסף, הוא לא מרוויח כמויות כמו שאתם חושבים. הוא לא מרוויח מיליונים, הוא מרוויח כמו כל בנאדם אחר
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

אוקיי CB אף אחד לא אמר שאנחנו חייבים להסכים על הכול ;)
פאקמן
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי פאקמן »

אני יודע שזה קצת מאוחר, אבל לא ראיתי את הפוסט הזה בפעם הראשונה, ואני לא מתכוון לדבר יותר מדי, אני פשוט אראה לכם את הסרטון הזה ותשפטו בעצמכם:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=MiQE_Lb801U[/video]
בחייאת, הבנאדם חולם על הסרט הגדול שלו מאז שהוא קטן, ועכשיו יש לו הזדמנות והוא עושה אותו על המשחק שכולם מבקשים ממנו יום אחרי יום מאז שהוא התחיל לעשות את AVGN
שלח תגובה