STREETS OF RAGE REMAKE V5 יצא וזמין להורדה!!! הולי שיט!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

STREETS OF RAGE REMAKE V5 יצא וזמין להורדה!!! הולי שיט!

שליחה על ידי Ax=Battler »

SOR היא מסדרות המשחקים האהובות עלי ביותר. אפילו הדמות של אקסל מ SOR2 מעטרת את הלוגו של האתר ושל הפורום. זה אולי הרימייק הטוב ביותר למשחק וידאו שנכתב אי פעם יצא סוף סוף בגירסתו כנראה האחרונה.
בקיצור, חיכיתי למשחק הזה שנים (אני לא מגזים!).

תמונה

הנה הפוסט המקורי המכריז על יציאת המשחק: http://www.bombergames.net/sorr_project
הנה הלינקים להורדה: http://www.bombergames.net/forum/viewto ... f=8&t=1012

עריכה: סגה הורתה על הסרת קישור ההורדה של המשחק המדהים הזה, במקביל האתר של BOMBERGAMES לא מתפקד ונותן הודעות שגיאה בסגנון "Bandwidth Limit Exceeded".
אי לכך הוספתי את המשחק להורדה מדף הבית של VGפריק: http://www.vgfreak.com

עיקרי המשחק:
נבדק במשך חודשים לוידוא משחקיות ברמה גבוהה
93 שלבים וחלקי שלבים שונים + 8 סיומים שונים. חלקם חדשים לחלוטין וחלקם חידושים מהמשחקים המקוריים
ספרייטים חדשים לגמרי לדמויות המוכרות - 19 דמויות שונות למשחק (!!!)
64 סוגים שונים של אויבים עם AI מדוייק.
76 טרקים חדשים של מוזיקה הכוללים טיונים חדשים וטיונים מהמשחקים המקוריים שעברו רימסטר.
מודים שונים כמו: כדורעף, הישרדות, קרבות אחד על אחד, משחק לבד/ עם חבר/ יחד עם המחשב.
ועוד!

אני מחכה בכליון עיניים לשחק במשחק הזה!
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

Re: STREETS OF RAGE REMAKE V5 יצא וזמין להורדה!!! הולי שיט!

שליחה על ידי עידן »

חביב ביותר :)

למרות שאני לא חובב נלהב של משחקי Beat 'em up בד"כ, כן שיחקתי(ונהניתי) קצת במשחקים האלו בזמנו...הספקתי כבר לנסות קצת מהרימייק הזה, אכן מושקע ביותר.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

חולה על הסגנון הזה, אני נאמן למקור אבל אני אתן לזה צ'אנס
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

אחלה של דבר זה!!! מושקע ברמה !
שיחקתי עכשיו קצת וזה לא סתם BOR דפוק. זה משהו איכותי
עובד עם שלט 360 מעולה.
אשחק בו בטוח. SOR2 היה אחד המשחקים!
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שיחקתי בו סוף סוף אתמול והוא נראה ומרגיש מצויין. אהבתי את האפשרות לבחור במסלולי שלבים לפי הרימייקים של SOR1, SOR2 ו SOR3. רמת הקושי גם היא עלתה והאויבים באמת לא מרגישים כל כך מטומטמים כמו בגרסאות הקודמות והמשחקים המקוריים.
בקיצור, אני מבסוט! היום אני אשחק בו יותר ברצינות ואנסה לפתוח את שאר הדמויות (הבטיחו 19 אבל אני ראיתי רק 6 בינתיים..)

עריכה: לאחר כמה שעות עם המשחק הזה אני חייב להגיד שהוא אפילו יותר טוב מהמשחקים המקוריים. שזה הופך אותו לדעתי למשחק המכות רחוב הטוב ביותר. נקודה.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

עדכון מעניין:
סגה החליטה, מסיבות לא לחלוטין ברורות, להורות למפתחים להסיר את הורדת המשחק מאתר האינטרנט שלהם. זה צעד מעורר תמיהות כי סגה עד כה היתה די בסדר עם Fan Games ועד כמה שידוע לי זו הפעם הראשונה שהם ממש ביקשו להסיר משחק "חובבים". בנוסף, המפתחים Bombergames יצרו קשר עם סגה בעבר והודיעו להם על הפיתוח של ה Fan Game הזה וסגה נתנו אישור על כך.
לי יש הרגשה שהמשחק הזה הוא כל כך טוב שסגה החליטה שהם יכולים למנף אותו לתועלתם הכספית. הניחוש שלי הוא שסגה נמצאים במשא ומתן עם Bombergames כדי להפוך את המשחק להורדה בתשלום לקונסולות. זה קצת חוטא למטרה כי המשחק הוגדר במשך שנים כ Freeware Fan Game..
בכל אופן, בגלל שהמשחק הזה הוא אחד המאורעות החשובים ביותר שקרו בשנים האחרונות בתחום משחקי הוידאו הקלאסיים (לדעתי לפחות), אני אציע אותו להורדה ישירה משרת האתר ביום יומיים הקרובים. זו תהיה ההורדה הגדולה ביותר שתוצע ב VGפריק (220 מגה!).
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

הורדת המשחק התווספה ל Hidden Gems:

http://www.vgfreak.com

ה Hidden Gem לחודש אפריל הוא משחק מאד מיוחד. זהו רימייק למה שלדעתי היא סדרת משחקי המכות הטובה ביותר אי פעם - Streets of Rage של סגה מתחילת שנות התשעים. המשחק המובא כאן הוא בגירסתו החמישית והאחרונה, פרי פיתוח של כמעט עשור שלם. זהו משחק "חובבים", אך בניגוד לכל אותם "Fan Games", הוא מצליח לעשות את הלא יאומן - הוא טוב יותר אפילו מהמשחקים המקוריים!! צריך לשחק בו כדי להאמין. למעשה, המשחק הזה הוא כל כך טוב שסגה, מסיבות לא לחלוטין ברורות, יצרה קשר עם המפתחים ואסרה על פרסום ההורדה מהאתר של המפתחים, Bomber Games.
סיבה מצויינת לשים כאן לינק למשחק המדהים הזה! פאק יו סגה:
103 שלבים עם מסלולי התקדמות מרובים. 19 דמויות ו 64 אויבים כולל רימסטרים מכל המשחקים המקוריים. 83 טרקים מחודשים ומקוריים של מוזיקה מצויינת. ככל הנראה משחק המכות רחוב הטוב ביותר אי פעם.

תמונה

תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

עצוב לשמוע דברים כאלה.
את האמת כפי שאנחנו מכירים את סגה , לא נראה לי שהיא תעשה עם המשחק משהו
תמונה
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

לא ברור לי המהלך הזה של סגה, הרי המשחק גם יצא כבר, אז אני לא מאמין שהם יכולים למנוע את הפצתו. עדיין, יחסית לחברות אחרות(אני חושב בעיקר על Square-Enix)-סגה באמת היו בסדר עם משחקים שכאלו.
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

אני כבר מתחיל לחשוש לגבי הגולדן אקס :?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=SgM1rN4GXN4[/video]
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
שלח תגובה