שלטי בלוטות' לסמארטפון - iPEGA, MOGA, LYNX ...

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: שלטי בלוטות' לסמארטפון - iPEGA, MOGA....

שליחה על ידי R A V E N »

חשבתי שהם מוכרים רק מה שפרסמת (של 99שח). זה בהחלט שיקול כי המחיר אפילו זול מהאתר שלהם, בגלל המשלוח

אני גם מעדיף את HERO אבל אומרים שהאיכות שלו פחות טובה והטריגרים של L,R בכלל לא משהו

אולי אני אזמין מבאג
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

הי רייבן, ראיתי בערוץ היוטיוב שלך שקנית את המוגה הירו.
מה הרשמים שלך עליו?
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

Ax=Battler כתב:הי רייבן, ראיתי בערוץ היוטיוב שלך שקנית את המוגה הירו.
מה הרשמים שלך עליו?
כן קניתי אותו לא מזמן מבאג
החלטתי שההפרש בגלל משלוח לא כזה גדול ובמקרה הטוב היה יוצא לי ב40\50שח פחות. לא רציני

מאוד התלבטתי אם לקנות HERO או PRO, בסוף הלכתי על HERO ואני מרוצה עד הגג!
יש כל מיני ביקורות שאומרות שאנלוגים של הירו קטנים מדי ולא הכי נוחים. אולי בשביל משחקים חדשים הם לו נוחים, אבל בשביל משחקי PS1,N64,DREAMCAST הם מושלמים!
הכי התלהבתי מהם במריו 64, זה פשוט עבד נהדר וכל כך נוח!
בהתחלה טיפה איכזבו אותי כפתורים הקטנים של A,B,Y,X. בIPEGA למשל הם גדולים יותר והרבה יותר מזכירים שלט כמו שהיה בSNES
אבל מהר מאוד התרגלתי וממה ששיחקתי(ושיחקתי הרבה עם השלט בשבוע אחרון) אני יכול להגיד שהשלט הזה פשוט תענוג!!
פשוט שלט מושלם למשחקי RETRO! גם הD-PAD עובד מעולה. כמו תמיד בדקתי קסמים במשחקי מכות. מצויין!
אני אוהב גם שהוא קומפקטי כזה ולא ענק מדי

יש לשלט שני מצבים
תמונה
מצב A שזה מצב MOGA. מורידים אפליקציה מחנות האפליקציות וכמעט לכל המשחקים חדשים וגם לרוב האמולטורים יש בפנים מיפוי כפתורים
המצב הזה עד כמה שהבנתי קצת בעיתי יותר ולא בכל אמולטורים זה נותן מיפוי נכון

מצב B זה פשוט מצב בלוטוס' רגיל ואיתו אפשר למפות כפתורים איך שנוח לכם. זה המצב שאני משתמש והוא מפעיל הכל בדיוק כמו שזה אמור להיות

הנה סרטון שלי שמראה איזה יופי זה עובד עם רוב האמולטורים שיש היום
שמתי ראשונים אמולטורים של קונסולות 3D. תראה איזה יופי אני שולט איתו במריו 64! אנלוגים מעולים!
תמונה
oompi
מאסטר
מאסטר

Re: שלט בלוטות' לסמארטפון

שליחה על ידי oompi »

Ax=Battler כתב:למה לתקן משהו שהוא לא מקולקל?
הנה שני פתרונות לחיבור שלט הבלוטות של הפלייסטיישן 3 לסלולארי:

GameKlip

SP1145
http://www.ebay.com/itm/PS3-DUALSHOCK3- ... 338acf81e9
תמונה

תמונה
זה לא הגיוני לי לשלם על חתיכת פלסטיק 120ש"ח (זה געוני, אבל זה לא שווה את זה)
עוד כמה ימים אני אכתוב לכם מדריך איך אני מאלטר אחד כזה שיתאים לכל שלט USB ולכל מכשיר במחיר של 15 ש"ח
בגדול, הנה כמה תמונות של הפרוייקט שעשיתי, אם אתם רוצים לחכות משהו בסגנון ולעשות בעצמיכם אז זה על אחריותכם בלבד, יש סיכון גדול לגרום לנזק גדול למוצרים רבים

תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה

השתמשתי במחזיק לפלאפון למכונית (על הפומפה)
תמונה
במקור שימש אותי לצפות בסרטים בפלאפון בעודו מחובר ומקובע לשולחן מולי וזה נראה מדהים ככה (שימש אותי שנה ככה)

חתכתי את בו את החלקים הבאים (עם מסורית) כדי שיתישב טוב על הגיימפאד וניתן יהיה יותר טוב לנצל את אורך חתיכת המתכת הארוכה שניתן לשנות את צורתה, לקפל אותה 90מעלות בקצוות.
http://s29.postimg.org/ey1lppdqv/201406 ... 0_Copy.jpg

הרכיב מחזיק על הגיימפאד בזכות הבסיס התחתון עם הגומי מעליו ותחתית המסך מתחתיו, ששמתי מתחתיה לחתיכת בד (כל זה אמור לשמש כמלחציים לא הכי אלגנטיות שיש שמחזיקים את הגייפאד)
תמונה
חייבים לוודא שהשלט מקובע היטב (לפי ציטוט ממד"א "מקובע= לא מסוגל לעשות כן ולא מסוגל לעשות לא")
החלק היחידי שמקבע הוא חתיכת המתכת הזאת שפשוט משנים את צורתה וגורמים לה ללחוץ על הגיימפאד (שימו לב שיש טיפה הבדל בין המתקן הזה עם המכשיר ובלי המכשיר)
זהירות, המכשיר עלול ליפול, אז קחו את זה בחשבון וקבעו היטב
תמונה
תמונה

מאחורה תקשרו את ההתחלה של הכבל שיוצא מהגיימפאד למתקן הזה (אזיקון או משהו) {הכבל הוא לא זה שאמור להחזיק את המתקן על הגיימפאד, הוא רק למקרה חרום שבו המכשיר יתנתק ויפול מהשלט :o }
http://s29.postimg.org/c6ibz3f85/20140604_054741.jpg

*משאר הכבל גם צריך להפטר ע"י גלגול וקשירה שלו בצורה יפה (יש לי גיימפאדים ישנים עוד מהתקופה שהוציאו אותם עם כבל של 3M אז צריך לקשור הרבה :mrgreen: )

וכמובן שצריך מתאם בין USB נקבה ל USB MICRO שעולה דולר, המכשיר והמשחקים מזהים אוטומטית את השלט, אני מנחש גם אם השלט עצמו מחובר דרך מתאם של קונסולה, נגיד פליישטישן-לUSB כמו ששלי מחובר
תמונה

עכשיו רק תשיגו לעצמיכם גייפאד, אם אין לכם ואתם רוצים אחד בזול אז פרסמתי באשכול הגיימפאדים שלי, קישורים לגיימפאדים ב20 ש"ח כולה (שאת חלקם הזמנתי)

עוד משהו, לא ניסיתי את זה זה על שלטים אחרים אז לא מבטיח שזה יצליח ב100% על כולם, גם על אלו שניסיתי אין את ה100 שעשיתי הכל כמו שצריך, אבל אני מרוצה מהתוצאות :ugeek: (מתחשק לי לבדוק אם זה יתאים לשלט ה XBOX והאם הוא בכלל יעבוד באנדרואיד :roll: , אבל זה כבר בפעם אחר...)

*בזמן החופשי אערוך את ההודעה ואוסיף אותה לאשכול הגיימפאדים :lol:
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

רייבן, נראה מגניב ביותר! אני מבין שה MOGA HERO מקבל אצלך ציון גבוה יותר מה iPEGA. עשה לי צמרמורת לראות את גולדן אקס 2 רץ כל כך טוב על פאקין סמארטפון :)

אומפי, כל הכבוד על היוזמה!
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

:mrgreen:
אני חוזר בי :lol:
תקנו שלט נורמלי לסמרטפון, יהיה לכם גם תוספת יפה לסמרטפון ועוד שלט USB אלחוטי לבית
למרות זאת דיי הרגיז אותי חתיכת הפלסטית הקטנה שמתחרה בגיימפאדים לניידים שעולה בדיוק ולפעמים יותר יקר מהם
חברה, אני דורך לכם על הפצעים אולי אבל
תמונה
הדבר הקטן הזה שנקרא בלוטוס כנראה עוד נחוץ לנו באיזה מובן (איביי זה עולה מינימום 1.5 דולר ובחנות בערך 20ש"ח, אולי בKSP יש אחד סופר זול)

אני צריך המלצה לאיזה שלט טוב עד 100ש"ח (אני מוכן לחכות עד שירדו המחירים), פשוט לדעתי המחירים קצת מופקעים בשביל חברות סיניות.

אתם יודעים שסמסונג הוציאו גם שלט כזה (עולה 250 מהאינטרנט) מפה נגיד
תמונה
יש מצב אני אקנה ב60ש"ח אחד כזה וזהו (לא יודע אם אהיה מרוצה)
תמונה

אני עוד אחשוב על הנושא, אני יותר נוטה לכיוון הסמסונג, אם המחיר שלו ירד :roll:
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

Ax=Battler כתב:רייבן, נראה מגניב ביותר! אני מבין שה MOGA HERO מקבל אצלך ציון גבוה יותר מה iPEGA. עשה לי צמרמורת לראות את גולדן אקס 2 רץ כל כך טוב על פאקין סמארטפון :)
כן ציון קצת יותר גבוה מIPEGA בגלל איכות החומרים ואנלוגים מעולים
אבל גם IPEGA שלט פשוט מצויין!
oompi כתב:
יש מצב אני אקנה ב60ש"ח אחד כזה וזהו (לא יודע אם אהיה מרוצה)
תמונה

אני עוד אחשוב על הנושא, אני יותר נוטה לכיוון הסמסונג, אם המחיר שלו ירד :roll:
תאמין לי שאתה תהיה מרוצה מIPEGA. יש לי אותו והוא מעולה! ואם אתה אומר שהוא היום כבר עולה 60שח אז בכלל אין מה לחשוב פה!

ואם כבר שלט איכותי אז לא סמסונג אלא MOGA
MOGA אחד השלטים הטובים ביותר היום ובמיוחד מעולה לאמולטורים
סמסונג הזה אולי גם טוב אבל הD-PAD לא נראה משהו
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

באטלר לא מזמן דיברנו על חיבור סמארטפון לטלוויזיה דרך חיבורים כמו לדוגמה MHL
:lol: חח אז הנה תראה איזה יופי זה עובד על 16 מסכים. קיבלתי לפני כמה ימים את החיבור וחיברתי אצל חבר בעבודה :lol:
גם MOGA מככב שם 8-)

בלי Toki אי אפשר ;)
מריו
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

איזה מגניב אלכס, :mrgreen: צריך להשאיר את זה קבוע. אנשים דווקא נראה לי התלהבו. ואולי גם הילדים של היום ילמדו קצת היסטוריה על המשחקים של פעם לא יזיק להם....
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

מגניב!!
שלח תגובה