XBOX חדש יוכרז ב 21 למאי

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: XBOX חדש יוכרז ב 21 למאי

שליחה על ידי Ax=Battler »

מנסיון כל המשחקים שהתקנתי על המחשב עובדים מושלם עם הגיימפאד של ה X360 והמקלט USB.
קניתי מקלט מקורי של מייקרוסופט ביד 2 אבל הבנתי שגם המקלטים הגנריים עובדים טוב.
אולי באמת הגיע הזמן להפסיק עם קונסולות ולעבור ל HTPC עם כרטיס חזק למשחקים.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

שכחתם משהו אחד רק, עם מחשב דרישות כרטיס המסך עולות כל שנה לפחות, אם לא כל רבעון!!!

אם לא תשדרגו את הכרטיס מסך, המשחקים בPC יקרטעו :evil: אני למוד נסיון מהחרא הזה שנים.

זה הסיבה שעברתי לאקסבוקס. די כבר עם התרמית הזאת, כן תרמית! אני מדבר על דרישות המערכת לכל מישחק שיוצא ל PC. על מי מפתחי המשחקים באים לעבוד, מנוע 3D יותר חזק וכל הממבו ג'מבו הזה...את הלוקשים האלה אחלנו עוד
בתקופת 3DFX הראשונים שיצאו.
יכול להיות לך מחשב פיסי עם מעבד I 20 אפילו...וכרטיס מסך עם 1GB יקרטע לך עם מישחקים מסוימים.
ארכיטקטורה של הפיסי דפוקה מהיום הראשון, בגלל שהבסיס שלה הוא עדיין דוס! וזה אנשים לא מבינים.

אני מבחנתי הפיסי טוב רק לשני דברים: הורדות של שירים,משחקים. ואפשרות להריץ עליו את הMAME ....
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

ג'קי אני לא בטוח שזה לגמרי נכון, מי אמר שכל משחק שיוצא צריך לשחק על הSETTINGS הכי גבוה? אני חושב שאם אתה קונה היום מחשב טוב עם כרטיס מסך טוב אתה תוכל בשקט להריץ משחקים 3-4 שנים בלי בעיות, במקרה הכי גרוע אז לא תשחק על הקונפיגורציה הכי חזקה אלא על 85% ביג דיל...
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

dj_anubis כתב:ג'קי אני לא בטוח שזה לגמרי נכון, מי אמר שכל משחק שיוצא צריך לשחק על הSETTINGS הכי גבוה? אני חושב שאם אתה קונה היום מחשב טוב עם כרטיס מסך טוב אתה תוכל בשקט להריץ משחקים 3-4 שנים בלי בעיות, במקרה הכי גרוע אז לא תשחק על הקונפיגורציה הכי חזקה אלא על 85% ביג דיל...

מנסיוני האישי אחרי שנה ההיתי מחליף כרטיס מסך כל שנה! ולא סתם כרטיס מסך, את המילה האחרונה בשוק בזמנו.

ההיתי משחק רוב הזמן אומנם בSETTINGS גבוה.(למה לעזאזל אני צריך לשלם 2000 ש"ח ולא להינות עד הסוף).

ואחרי שנה 60 אחוז מהמשחקים החדשים גם לא בSETTINGS הכי טוב היו מקרטעים. הלואי וזה היה 3 שנים...
זה ממש לא כך היה אצלי בכל אופן
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

זה כבר לא בדיוק ככה ג'קי.
אני כבר שנתיים עם גרטיס GTX570 ומריץ הכל על ULTRA HIGH או HIGH חוץ מקרייסיס 3 ששם טיפה צריך לשחק בהגדרות

וג'קי מה זה "תרמית" מה קרה לך? כל הזמן מתקדמים, ככה זה אמור להיות!
מה עדיף להיות תקוע כמו בקונסולות, שאתה היום משחק משחקים עם גרפיקה של 2007?
ברור שזה נכון להתקדם כל הזמן קדימה בגרפיקה.

הבעיה פה דווקה הפוכה ממה שאתה אומר. כי אפשר היה להתקדם הרבה יותר אבל קונסולות עוצרות את ההתקדמות
דווקה בגלל קונסולות זה הרבה פעמים עוצר את ההתקדמות במחשב
כי יש מלא חברות שמפתחות גרסה אחד בינונית שתעבוד גם בקונסולות וגם במחשב
ואז זה כמובן בא על חשבון מחשב כי פתאום אתה משחק בASSASSIN CREED וזה כבר היה יכול להיות בגרפיקה של דור הבא
אבל בגלל שזה מותאם לקונסולות , פתאום על מחשב יש לך גרפיקה של 2007

דרך אגב בקשר ליד שניה , כמובן שאני נגד זה אבל מצד שני למה אנחנו לא אומרים כלום על הורדות דיגיטליות?
הרי היום כשקונים משחק בחנות של פלייסטיישן או אקסבוקס, או של סמארטפון, המשחק הוא שלנו אבל אנחנו גם לא יכולים לתת אותו לאף אחד
יש לי הרגשה שכמה דברים יקרו בעתיד. או שזה יהיה גם בפלייסטיישן 4 והם פשוט לא אומרים כלום על זה בנתיים.
או שזה יתחיל כבר מדור הבא (בעוד איזה 7-8 שנים) כברירת מחדל. אני מאמין שבסוף משחקי יד שניה ימותו לגמרי

בכל מקרה כרגע אני הולך להשקיע בכרטיס מסך למחשב , אקנה אותו לקראת נובמבר בשביל BATTLEFIELD4
אבל די בטוח שאקנה לי יותר מאוחר קונסולת דור הבא ואיך שזה נראה כנראה זה יהיה PS4
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אלכס זה תרמית ועוד איך תרמית. זה ידוע שנים על גבי שנים שחברות המישחקים כותבים בכוונה תחילה דירשות גרפיות גבוהות! זה הסכם סמיו עם חברות יצרני כרטסי מסך כמו ATI או NVIDIA
היה על זה אין ספור כתבות. אבל בלי הכתבות ידעתי לפני שנים שמשהו פה מסריח.

נכון הגרפיקה מישתפרת משנה לשנה, אבל מפה ועד לדרישות שלהם זה מטורף פשוט!
נראה לי שאתם לא קולטים במה מדובר. סתם דוגמא כרטיס מסך 1GIB ים DDR3 זה לא מוגזם בשביל להריץ מישחק אפילו תלת מימד הכי חדיש, מה קרה מילחמה? נראה לי רק הכרטיס מסך צריך מערכת הפעלה משלו :lol:
לעומת זאת אקסבוקס עם כרטיס מסך 256MB מריץ הכל מהכל בלי קירטועים ובלי טובות של אף אחד. מישחקים הכי חדישים.
אז נכון הSETTING של האקסבוקס הוא לא כמו כרטיס מסך בפיסי. אבל מי צריך את ההגזמות האלה של הגרפיקה המשופרת.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

צריך לעשות הפרדה בין משחק של הורדה דיגיטלית שעולה 20 שקל או סכום יחסית נמוך לבין משחק שאתה קונה שעולה 400 שקל, כל ההסתכלות הזאת של מיקרוסופט מעצבנת אותי ממש :evil:

זה ממש מעצבן אותי כמות האנרגיה שהם משקיעים רק כדי שלא יעבירו משחקים בין חברים אפשר לחשוב תעשייה שמגלגלת כל כך הרבה כסף באיזה שטויות היא מתעסקת, פשוט פטתי בעיניי
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב:צריך לעשות הפרדה בין משחק של הורדה דיגיטלית שעולה 20 שקל או סכום יחסית נמוך לבין משחק שאתה קונה שעולה 400 שקל, כל ההסתכלות הזאת של מיקרוסופט מעצבנת אותי ממש :evil:

זה ממש מעצבן אותי כמות האנרגיה שהם משקיעים רק כדי שלא יעבירו משחקים בין חברים אפשר לחשוב תעשייה שמגלגלת כל כך הרבה כסף באיזה שטויות היא מתעסקת, פשוט פטתי בעיניי
המשחק בהורדה דיגיטלית לא עולה 20 דולר ומשחק על דיסק לא עולה 400 שקל. מאיפה הבאת את זה?
משחק בהורדה דיגטלית עולה בדיוק כמו משחק על דיסק(לא מדבר עכשיו על משחקי סמארטפונים)
גם דרך שירות של STEAM או שירות של EA - ORIGIN, או PSN ביחד עם XBL
בכולם המשחקים עולים סביבות 50- 60 דולר ואם אתה בכלל מחובר לחנות אירופאית אז בדיגיטלי משחקים עולים בין 40 ל60 אירו € :shock:

וכמו שאמרתי חנויות דיגיטליות די שולטות היום בשוק.
STEAM, ORIGIN מוכרים בכמויות משחקים וממש שולטות בתעשיה
וגם אותם כמובן אי אפשר להביא לחבר ולשחק
תמונה
שלח תגובה