Sparkster: Rocket Knight Adventures משנות ה90 חוזר !!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Sparkster: Rocket Knight Adventures משנות ה90 חוזר !!

שליחה על ידי R A V E N »

מי זוכר את המשחק הקלאסי Sparkster: Rocket Knight Adventures שהיה במגה דרייב בתחילת שנות ה90? (היה עוד המשך וגם משחק על SNES)

תמונה
תמונה תמונה
תמונה תמונה

אחד המשחקים הטובים ביותר במכשירי 16 ביט!
הוא פותח על ידי אותו בן אדם שעשה גם משחקי קונטרה על SNES ועל מגהדרייב.

חדשות טובות' קונאמי מפתחת המשך עם גרפיקת 2.5D , שיגיע לחנויות וירטואליות של אקסבוקס ופלייסטיישן. (וגם למחשב דרך שירות STEAM)

תמונות ממשחק החדש

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

טריילר למשחק
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ge6p9-dQZX0[/video]
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: Sparkster: Rocket Knight Adventures משנות ה90 חוזר !!

שליחה על ידי dj_anubis »

מגניב לאללה אבל אני עדיף את הגרפיקה של המגה דרייב והסופר נינטנדו, חשבתי על זה, אחת הסיבות שהמשחקים מפעם עדיין נראים טוב ותמיד יראו טוב זה בגלל שהם ב2D, יש המון משחקי 3D שנראים גרוע לגמרי,
תסתכל על ROCKET KNIGHT הישן כמה שנים עברו והואע עדיין נראה כל כך יפה

בשבילי הגרסאות הקודמות הרבה יותר יפות למרות שיכול להיות מענין יהיה לשחק במשחק החדש, אנ מחכה לו בכל מקרה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב:מגניב לאללה אבל אני עדיף את הגרפיקה של המגה דרייב והסופר נינטנדו, חשבתי על זה, אחת הסיבות שהמשחקים מפעם עדיין נראים טוב ותמיד יראו טוב זה בגלל שהם ב2D, יש המון משחקי 3D שנראים גרוע לגמרי,
תסתכל על ROCKET KNIGHT הישן כמה שנים עברו והואע עדיין נראה כל כך יפה

בשבילי הגרסאות הקודמות הרבה יותר יפות למרות שיכול להיות מענין יהיה לשחק במשחק החדש, אנ מחכה לו בכל מקרה
אתה צודק בהחלט!! ROCKET KNIGHT הישן מ93 נראה ממש אבל ממש טוב עד היום!

פשוט חבל על הזמן!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=I30Zqtrl9S4[/video]
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

אני מסכים!
רוקטנייט היה משחק מדהים ביופיו אז והוא עדיין כזה גם היום.
הגירסה החדשה נראית חיוורת. קצת כמו להשוות את הרימייק של גולדן אקס ל PS2 למשחק הארקייד המקורי..
E T
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי E T »

אני גם חושב שצריך לבדוק עוד פעם אם לא עדיף להשתמש בCell Shading במקום בתלת ממד כזה שאף פעם לא יוצא טוב... הטיעון הזה שאף אחד לא קונה דו מימד היה תקף לפני 5-6 שנים, אבל מאז החדירה של האקס בוקס לייב ארקייד והPSN זה כבר ממש לא נכון - להפך, רוב המשחקים שיוצאים הם דו מימדים. אם החברות פשוט מנסות למשוך קהל צעיר (ובצעיר אני מתכוון לכזה שלא שיחק במשחקים של תחילת שנות ה90) , אז חבל על הזמן, הם משחקים בGTA...
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

זאת בדיוק הנקודה, החברות מפחדות להוציא משחקים שהם דו מימדיים, מחשש שהקהל יגיד, אוי זה משחק גרוע הוא דו מימדי וזה כל כך לא נכון, יש לדעתי קהל גדול של גיימרים ששיחקו במשחקים הדו מימדיים ונהנו מהמשחקים האלה, וגם השחקנים החדשים חייבים להתנסות במשחקים האלה.

יש המון ילדים שמשחקים שעות באתרים כמו MINICLIP, ולמה זה? כי המשחקים דו מימדיים, כיפיים, פשוטים, אקשן ישר ולעינין, וזה מה שחשוב במשחק

הלוואי ועידן הדו מימד יחזור, התלת מימד הזה, הוא ממש לא משהו לדעתי, הוא לא טוב כמו בGTA ושאר המשחקים התלת מימדיים ולא מספיק טוב בשביל להתחרות בדו מימד, הוא פשוט תקוע באמצע וחבל

נקווה שהחברות יבינו את זה בסוף :P
שלח תגובה