Open Pandora

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
ארז
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

Re: Open Pandora

שליחה על ידי ארז »

זה נראה ממש טוב!
http://www.emulation64.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה

תרגום קצת מוזר ^^

לבסוף, לאחר חודשים של 3000 הכרזה רשמית מזל אנשים יכולים כעת preorder העולמות המהירה כף יד קונסולה כי boasts מסוגל המעבד של עד 900MHZ, PowerVR 3D Graphics, מספר גדול של 800x480 LCD Touchscreen, WiFi, Bluetooth, USB, כרטיס SD Dual מכונות מזל, TV Out , ו Dual analogue שולטת דיגיטלי, clamshell ד.ש. א Lite הסגנון ואת הצורה של 43 מיני כפתור המקלדת.

The Console already boasts an amazing amount of ready to be released software such as Ubuntu and many full speed emulators for systems such as Snes, Amiga, Megadrive and many more that are not publically announced yet. כבר מסוף boasts כמות מדהימה של מוכן לשחררם תוכנה כגון אובונטו לינוקס ורבים במהירות מרבית emulators עבור מערכות כגון Snes, Amiga, Megadrive ועוד רבים כי הם עדיין לא הודיעה publically.

The Console is as powerful as original Xbox and on a par with the Nintedo Wii and thats very impressive, add to that the keyboard, bluetooth, dual analogues and you have what is a Pocket PC/Handheld Console Hybrid with software that will amaze and if your an emulation fan then this console will do everything the PSP can and more, we should expect full speed MAME, PSX, GBA, Snes, Megadrive, Master System, Colecovision, Commodore 64, PC Engine and yeah the list goes on, what should also be very doable to full speed should be Nintendo64, Sega 32X, Sega CD, 3D0, the coder of NullDC an excellent Dreamcast emulator for Windows has publically stated that he his looking to port to Pandora. המסוף הוא חזק כמו Xbox המקורית ועל שוה עם Nintedo Wii ו כי מאוד מרשים, להוסיף לזה את המקלדת, Bluetooth, dual analogues ויש לך מה הוא Pocket PC / Console Hybrid כף יד עם תוכנת ואם יהיה להדהים מעריץ את אמולציה של קונסולה זו ואז תעשה את הכל יכול PSP ועוד, אנו צריכים לצפות במהירות מרבית MAME, PSX, GBA, Snes, Megadrive, Master System, Colecovision, קומודור 64, PC מנוע כן עובר על הרשימה, מה צריך נתן לבצוע גם להיות מאוד מהירות מלאה יש Nintendo64, Sega 32X, Sega CD, 3D0, את קודאי של NullDC מצוין Dreamcast אמולטור ל-Windows יש publically ציינו כי הוא מסתכל על היציאה שלו כדי פנדורה.
ארז Games
....בואו לזהות את המשחק שאתם מחפשים בעזרת סרטונים....
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic. ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה
alexkidd
מומחה
מומחה

שליחה על ידי alexkidd »

זה שווה רק אם המחיר שלו יהיה פחות מ-1600 שקל.
אם לא, עדיף כבר לקנות EEE PC או MSI WIND. ניידים קטנים וממש זולים. גם מפרט יותר טוב, גם מסך יותר גדול - מן הסתם, אתה יכול לחבר אותו לכל מוניטור בעל יציאת VGA, אתה יכול לחבר אליו כל ג'ויסטיק USB ולהריץ כל אמולטור שאתה יכול לחשוב עליו. תכלס, לא עדיף?
allmog
מומחה
מומחה

שליחה על ידי allmog »

המחיר של הפנדורה הוא 330$(1150 שקל בערך+10$ משלוח אם אני לא טועה)
והיתרון של הפנדורה על הEEE ועל הWIND הוא הגודל, הפנדורה יכולה להכנס אפילו לכיס ממוצע.

אגב, אתמול נגמרו הPRE ORDERS הראשונים של הפנדורה, היו אמורים להיות רק 3000 יחידות במחזור ייצור הראשון, אך בגלל הביקוש הגדול(2000 יחידות ב6 שעות הראשונות), הרחיבו את המחזור ייצור הראשון ללפי בקשה.
alexkidd
מומחה
מומחה

שליחה על ידי alexkidd »

וואלה! :o
ואפשר להשיג אותו באתר משלוחים כמו PLAY ASIA עם משלוחים עד הבית?
אם כן אז זה כן שווה. ד"א הEEE לא גדול בהרבה. ממש הפתיע אותי הגודל הפצפון של המחשב הזה

נ.ב הגיע המשלוח שהזמנתי מPLAY ASIA ואני מבסוט!!! 8-) אני אמשיך להזמין מהם
allmog
מומחה
מומחה

שליחה על ידי allmog »

לא, נכון לעכשיו אי אפשר להזמין משום מקום.
המכשיר מפותח ע"י אנשים פרטיים(אנשים מהקהילה של GP32X) אז הם היחידים שמפיצים.
אבל אתמול נגמרו הPRE ORDER של המחזור ייצור הראשון, המחזור ייצור הבא יהיה ב2009, ברגע שזה יהיה בייצור סדיר, אני מאמין שנראה את זה באתרים הגדולים.
(אגב, דרכם אפשר גם להזמין עם משלוח עד הבית)
ארז
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי ארז »

Pandora מסוגל להריץ טוב סוני2 ודרימקסט? או משחקי MAME קבדים?
ארז Games
....בואו לזהות את המשחק שאתם מחפשים בעזרת סרטונים....
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic. ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

alexkidd כתב:הגיע המשלוח שהזמנתי מPLAY ASIA ואני מבסוט!!! 8-) אני אמשיך להזמין מהם
Play Asia הם סבבה, הזמנתי מהם כבר פעמיים וזה הגיע מהר יותר ממה שמגיעים משלוחים מחנויות בארץ!
allmog
מומחה
מומחה

שליחה על ידי allmog »

erz כתב:Pandora מסוגל להריץ טוב סוני2 ודרימקסט? או משחקי MAME קבדים?
סוני 2 לא, אין שום סיכוי.
בקשר לDC אף אחד עדיין לא בטוח, יש פורט של אחד האימולטורים(NullDC אם אני לא טועה) לפנדורה, אבל הוא עדיין בשלבים הראשונים, ככה שאף אחד עדיין לא יודע.(בעיקרון הPSP מריץ DC בצורה מאוד עילגת, והפנדורה חזקה פי כמה מהPSP אז לדעתי הפנדורה תריץ DC כמעט בפול ספיד)

בקשר למשחקי MAME כבדים אין לי שום מושג, לא מצאתי את מצב הMAME לפנדורה.
שלח תגובה