קונסולה שמיועדת לאמולטורים ניידת ולא ניידת קיימת?

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
יפת
מתקדם
מתקדם

קונסולה שמיועדת לאמולטורים ניידת ולא ניידת קיימת?

שליחה על ידי יפת »

אני מאוד אוהב לשחק באמולטורים של סופר נינטנדו מגה דרייב וnes.
1.האם יש קונסולה שמתחברת לטלוויזיה שמריצה את האמולטורים האלו? כמה שיותר זולה.
2. האם יש קונסולה ניידת לאמולטורים? כמה שיותר זולה.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: קונסולה שמיועדת לאמולטורים ניידת ולא ניידת קיימת?

שליחה על ידי Ax=Battler »

כל טלפון שמריץ אנדרואיד ושיצא מ 2012 ואילך יענה על דרישותיך. אופציה זולה וטובה תהיה הסמסונג גלקסי S3.
כמובן שרצוי מאד לקנות שלט בלוטות׳. חפש באיביי שלטים של ipega, הם לא יקרים במיוחד (בסביבות 60 שח).

בשנה האחרונה אני אישית משחק משחקי רטרו רק בטלפון, גם כתבתי על זה פוסט:
http://vgfreak.com/smartphones-emulators
אולדסקול
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי אולדסקול »

ה- Retron 5 זאת קונסולת אמולטורים לבית.
ניידת - ממליץ על PSP. מריצה מעולה את האמולטורים והרבה יותר כיף לשחק על כפתורים פיזיים מאשר מסך של סמארטפון.
ondskan56
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי ondskan56 »

מה שאני עשיתי אישית וזה פיתרון זול מאוד - קניתי שלט SNES לחיבור USB.
המסך מחשב שלי בסדר גמור וגם אם לא אפשר לחבר את המחשב למסך טלוויזיה או מסך גדול יותר.
ואז מה שאתה עושה זה פשוט לפתוח אימולטור במחשב ומגדיר את השלט שיעבוד איתו.
Barawer
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי Barawer »

לטלוויזיה - Wii פרוץ מריץ מלא אימולטורים ובצורה טובה. אפשר למצוא בדי זול היום מכשיר.
ניידת - PSP עושה עבודה טובה לזה.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

כמו שכבר נאמר הדרך הכי קלה ונוחה זה פשוט להשתמש בטלפון אנדרואיד או אייפון פרוץ ביחד עם שלט בלוטות׳ לא יקר
כקונסולה לטלוויזיה - לקנות לאותו טלפון כבל טלוויזיה (כבל MHL, SlimPort ... תלוי בדגם) ואתה מסודר

חוץ מזה יש עוד דרכים שהמליצו לך כמו מחשב, PSP, קונסולות של שנים אחרונות שפרוצות כמו WII,360,פס3
תמונה
יפת
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי יפת »

Ax=Battler כתב:כל טלפון שמריץ אנדרואיד ושיצא מ 2012 ואילך יענה על דרישותיך. אופציה זולה וטובה תהיה הסמסונג גלקסי S3.
כמובן שרצוי מאד לקנות שלט בלוטות׳. חפש באיביי שלטים של ipega, הם לא יקרים במיוחד (בסביבות 60 שח).

בשנה האחרונה אני אישית משחק משחקי רטרו רק בטלפון, גם כתבתי על זה פוסט:
http://vgfreak.com/smartphones-emulators
עם השלטים של ipega אפשר לשחק בכל אמולטור שיש לאנדואיד? האם זה מסובך להגדיר את השלט הזה לסמארטפון? ויש לי G2 אז אני לא צריך את סמסונג S3.
אולדסקול כתב:ה- Retron 5 זאת קונסולת אמולטורים לבית.
ניידת - ממליץ על PSP. מריצה מעולה את האמולטורים והרבה יותר כיף לשחק על כפתורים פיזיים מאשר מסך של סמארטפון.
Retron 5 אפשר לשים רומים? האם זה עדיף על WII פרוץ אם כן למה? בקשר לPSP באיזה אמולטורים אפשר לשחק? האם מסובך להתקין אותם?
ondskan56 כתב:מה שאני עשיתי אישית וזה פיתרון זול מאוד - קניתי שלט SNES לחיבור USB.
המסך מחשב שלי בסדר גמור וגם אם לא אפשר לחבר את המחשב למסך טלוויזיה או מסך גדול יותר.
ואז מה שאתה עושה זה פשוט לפתוח אימולטור במחשב ומגדיר את השלט שיעבוד איתו.
זה מה שאני עושה בבית. אבל לפעמים אני הולך לבתים שאין להם מחשב אז אני צריך קונסולה שאני אוכל להעביר מבית לבית.
Barawer כתב:לטלוויזיה - Wii פרוץ מריץ מלא אימולטורים ובצורה טובה. אפשר למצוא בדי זול היום מכשיר.
ניידת - PSP עושה עבודה טובה לזה.
האם WII פרוץ USB יוכל להריץ אמולטורים? לאילו מכשירים יש אמולטורים לWII? אתה יכול להמליץ לי על חנות ששם הכי זול?
R A V E N כתב:כמו שכבר נאמר הדרך הכי קלה ונוחה זה פשוט להשתמש בטלפון אנדרואיד או אייפון פרוץ ביחד עם שלט בלוטות׳ לא יקר
כקונסולה לטלוויזיה - לקנות לאותו טלפון כבל טלוויזיה (כבל MHL, SlimPort ... תלוי בדגם) ואתה מסודר

חוץ מזה יש עוד דרכים שהמליצו לך כמו מחשב, PSP, קונסולות של שנים אחרונות שפרוצות כמו WII,360,פס3
איזה כבל אני צריך כדי לחבר את הסמארטפון (LG G2) שלי לטלויזיה? זה עובר באיכות טובה למסך טלויזיה? איזה שלט בלוטות אתה ממליץ שיתמוך בכל האמולטורים? האם האמולטורים יהיו על כל המסך בטלויזיה?
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

יפת כתב:
R A V E N כתב:כמו שכבר נאמר הדרך הכי קלה ונוחה זה פשוט להשתמש בטלפון אנדרואיד או אייפון פרוץ ביחד עם שלט בלוטות׳ לא יקר

איזה כבל אני צריך כדי לחבר את הסמארטפון (LG G2) שלי לטלויזיה? זה עובר באיכות טובה למסך טלויזיה? איזה שלט בלוטות אתה ממליץ שיתמוך בכל האמולטורים? האם האמולטורים יהיו על כל המסך בטלויזיה?

אתה צריך כבל SlimPort. כרגע אין לי הרבה נסיון עם כבל הזה ורק יכול להגיד לך שיש לי נסיון די גרוע עם כבל סיני זול
יש לי LG G3 ולא מזמן קניתי לו כבל בגרושים מאיביי והוא לא עובד הכי טוב. משום מה מדי פעם מתנתק ונהיה מסך שחור
כמובן עם כבל מקורי וטוב זה לא יקרה אבל לך תדע ואולי גם עם הזולים יותר בסוף כן יעבוד.
לדוגמה בסמסונג גלאקסי הכבל נקרא MHL וקניתי לפחות 5 כבלים זולים בזמנו וכולם עבדו מושלם

IPEGA שלט מעולה ואמור לעבוד עם כל האמולטורים, היה לי בזמנו לאייפון\אנדרואיד. יותר מדי לא תצטרך להגדיר, אם בכלל
היום אני עם שלט MOGA HERO והוא ממש ממש טוב! אם יש לך תקציב לך על MOGA
אתה יכול לראות סרטון עם MOGA שעשיתי לפני שנה
תמונה
יפת
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי יפת »

R A V E N כתב:
יפת כתב:

אתה צריך כבל SlimPort. כרגע אין לי הרבה נסיון עם כבל הזה ורק יכול להגיד לך שיש לי נסיון די גרוע עם כבל סיני זול
יש לי LG G3 ולא מזמן קניתי לו כבל בגרושים מאיביי והוא לא עובד הכי טוב. משום מה מדי פעם מתנתק ונהיה מסך שחור
כמובן עם כבל מקורי וטוב זה לא יקרה אבל לך תדע ואולי גם עם הזולים יותר בסוף כן יעבוד.
לדוגמה בסמסונג גלאקסי הכבל נקרא MHL וקניתי לפחות 5 כבלים זולים בזמנו וכולם עבדו מושלם

IPEGA שלט מעולה ואמור לעבוד עם כל האמולטורים, היה לי בזמנו לאייפון\אנדרואיד. יותר מדי לא תצטרך להגדיר, אם בכלל
היום אני עם שלט MOGA HERO והוא ממש ממש טוב! אם יש לך תקציב לך על MOGA
אתה יכול לראות סרטון עם MOGA שעשיתי לפני שנה
לאיפה אני מחבר את הכבל? האם בטלויזיה זה על כל המסך? מה ההבדל בין IPEGA לMOGA? איפה קנית את הmoga?
איזה דגם של Ipega הכי טוב וחדש? איפה כדאי לקנות אותו?
נערך לאחרונה על ידי יפת ב 30 יולי 2015, 14:40, נערך 2 פעמים בסך הכל.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

יפת כתב: לאיפה אני מחבר את הכבל? האם בטלויזיה זה על כל המסך? מה ההבדל בין IPEGA לMOGA? איפה קנית את הmoga?
אתה מחבר את הכבל לכניסת USB בטלפון, בקצה השני שלו יש נקבת HDMI ולשם אתה מחבר כבל שהולך לטלויזיה
תמונה

MOGA עד כמה שידוע לי נחשב לשלט יותר איכותי. אבל בזמן אחרון אני רואה שלטים שנראים ממש טוב גם של IPEGA אז פשוט ממליץ לך לבדוק קצת ביקורות ביוטיוב ובאתרים.

שלטים של IPEGA באיביי
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... c&LH_BIN=1
תמונה
שלח תגובה