שלום לכולם+שאלה לצריבת משחקי WII

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
legopart
מתחיל
מתחיל

Re: שלום לכולם+שאלה לצריבת משחקי WII

שליחה על ידי legopart »

(אם כבר העלתה את זה) לדעתי היא פשוט שכחה לסגור את הדיסק אחרי הצריבה או שלא צרבה את זה במהירות הנכונה, דיסקים של RW נצרבים במהירות נמוכה הרבה יותר מדיסקים לצריבה רגילים
ד"א: אני לא אוהב לקנות דיסקים של RW רק מהסיבה שהדיסקים הפשוטים של הDVD עולים רק שקל לדיסק ולא חבל לצרוב עליהם ואפילו לזרוק אותם במידה וצריך.

ד"א: אם כבר מדברים על נושא הדיסקים, אני כבר מחקה מתי הדור הבא (ה Blue Ray) יהיה נגיש יותר כמו הDVD .
תגידו מישהו יודע מה יותר נגיש בימינו ויהיה זמין יותר לעתיד:
HD-DVD
או Blue Ray
?
תמונה
תמונה
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

שמע אני ממש לא יודע להגיד לך אבל בעבר ראיתי איזה תוכנית על זה שיהיה קריסטלים
לא דיסקים ולא בטיח רק קריסטלים

אתה פשוט דוחף קריסטל וזהו הכל ניצרב לתוכו משהו פשוט מדהים :evil:
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
legopart
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי legopart »

שמע, אנחנו באותו הסרט, אתה בתוח שלא ראית את זה באיזה סרט מדע בדיוני וקישרת את זה למציאות :shock:
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

legopart כתב: ד"א: אם כבר מדברים על נושא הדיסקים, אני כבר מחקה מתי הדור הבא (ה Blue Ray) יהיה נגיש יותר כמו הDVD .
תגידו מישהו יודע מה יותר נגיש בימינו ויהיה זמין יותר לעתיד:
HD-DVD
או Blue Ray
?
תמונה
חחח בוקר טוב , HD-DVD מת לפני כמה שנים. יש כרגע רק פורמט אחד blue ray

השאלה בשביל מה צריך את זה בכלל? כשבלוריי מכיל משהו כמו בין 25 ל 50 ג׳יגה.
יש לך היום הרדיסקים חיצוניים בין 250 ל איזה טרה(1000 ג׳יגה) ואפילו יותר.
אם דיסק ריק של בלוריי יעלה משהו כמו 10 שקל אז אולי זה יהיה שווה , אבל בגדול היום זה עידן הרדיסקים חיצוניים וכאלה.
דיסקים זה סתם כבר מעצבן. תופסים לך סתם מקום בבית ומפוזרים בכל מקום :)
יש לי הרדיסק של טרה שאני שם עליו בלי סוף סרטי HD . כל סרט Full HD שוקל בין 7 ל 12 ג׳יגה.
תענוג של דבר! מאוד נוח
תמונה
legopart
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי legopart »

טוב לדעת...
תמונה
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

גם Disk On Key הרבה יותר נוח לדעתי...באמת שפורמט הדיסק של Blue-Ray די חסר טעם כיום
legopart
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי legopart »

אז יהיה דוק אחד פנוי במחשב, ביג דיל.
לי זה יותר מסודר דיסקים של DVD ככה זה פחות מבלגן לי את הדיסק הקשיח והוא לא תופס הרבה מקום בתוך חבילה או ארנק של 50
ד"א: חצי ויותר מהמידע במחשב אנחנו לא צריכים אותו במילא או שצריכים אותם לזמן מוגבל בלבד וחבל לעשות מדיסק קשיח ארכיון.. לכן אני אוהב את מדיית הדיסקים ובמיוחד את הDVD, יתכן שגם את Blue Ray כשהוא יהיה במחיר סביר.
כיף יותר לדפדף בדיסקים של DVD מאשר להיות אבוד בין תיקיות וקבצים(אני פשוט לא רגיל ככה)
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

legopart כתב:אז יהיה דוק אחד פנוי במחשב, ביג דיל.
לי זה יותר מסודר דיסקים של DVD ככה זה פחות מבלגן לי את הדיסק הקשיח והוא לא תופס הרבה מקום בתוך חבילה או ארנק של 50
ד"א: חצי ויותר מהמידע במחשב אנחנו לא צריכים אותו במילא או שצריכים אותם לזמן מוגבל בלבד וחבל לעשות מדיסק קשיח ארכיון.. לכן אני אוהב את מדיית הדיסקים ובמיוחד את הDVD, יתכן שגם את Blue Ray כשהוא יהיה במחיר סביר.
כיף יותר לדפדף בדיסקים של DVD מאשר להיות אבוד בין תיקיות וקבצים(אני פשוט לא רגיל ככה)
אתה מבין שתיקיות וכל מה שזמין לך במחשב או בהרדיסק חיצוני ודיסק און קי, זה הכל מולך וזמין תמיד באותה שניה. לאומת מיליון דיסקים שמפוזרים בתיקים ותמיד לוקח זמן למצוא מה שמחפשים.וכמובן לא לשכוח שעוד צריך להכניס אותם למחשב ולחכות עד שהוא יעלה. ושלא לדבר על זה שהרבה פעמים דיסקים נדפקים ונשרטים. והציפויים שלהם בהרבה מקרים אחרי שנים של שימוש מתקלפים ועוד מלא שטויות. אין מה לעשות דיסק נשמר הרבנה פחות מHDD או דיסק און קי
בקיצר בן אדם צריך להתקדם עם הטכנולוגיה , במיוחד כשהיא מצדיקה את עצמה. זה פשוט הרבה הרבה הרבה יותר נוח
תמונה
legopart
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי legopart »

R A V E N כתב:
legopart כתב:אז יהיה דוק אחד פנוי במחשב, ביג דיל.
אתה מבין שתיקיות וכל מה שזמין לך במחשב או בהרדיסק חיצוני ודיסק און קי, זה הכל מולך וזמין תמיד באותה שניה. לאומת מיליון דיסקים שמפוזרים בתיקים ותמיד לוקח זמן למצוא מה שמחפשים.וכמובן לא לשכוח שעוד צריך להכניס אותם למחשב ולחכות עד שהוא יעלה. ושלא לדבר על זה שהרבה פעמים דיסקים נדפקים ונשרטים. והציפויים שלהם בהרבה מקרים אחרי שנים של שימוש מתקלפים ועוד מלא שטויות. אין מה לעשות דיסק נשמר הרבנה פחות מHDD או דיסק און קי
בקיצר בן אדם צריך להתקדם עם הטכנולוגיה , במיוחד כשהיא מצדיקה את עצמה. זה פשוט הרבה הרבה הרבה יותר נוח
אני עדיין אוהב את הדיסקים בייחוד DVD וזאת בגלל מה שציינת ואני כמובן שמשתדל לשמור עליהם מכל פגע
גם לדפדף בתיקיות כשיש לך שם אלף תיקיות ואלף קבצים זה לא נכס אז אני מעדיף לעשות את זה פיזי
Disk On Key היה לי אבל אין בו מקום למספיק מידע והוא קטן ואין אף פעם מקום איפה לשים אותו, כשה Disk On Key שלך הוא למעשה ה MP3 אז זה כבר סיפור אחר ויתרון לשמו הוא, אתה יכול לשמוע שירים מחוץ לבית
אם ה Disk On Key שלך הוא PSP אז אתה יכול לשחק מחוץ לבית עם המשחקים ששמת עליו
דיסק קשיח הוא דיסק קשיח - אחד חיצוני עולה הרבה יותר כסף מפנימי וחיבור USB רק יאט את העבודה איתו אז בשביל מה להשקיע בו - בדיאווד אתה תקנה פנימי, הוא סתם ישכב לך בתוך המחשב יתפוס מקום ושימש אותך כולה לארכיון של קבצים שאתה בתוח גם תשכח מה רשמת עליו

בDVD אין כזה דבר, אם צרבת דיסק אתה יודע שצרבת ואני יודע שאני אמצא אותו בתוך ארק הדיסקים בין כל ה50 (אני גם רושם עליו עם טוש)
אני לא צריך כוננים מיותרים במחשב כי אני לא אוהב שסתם מורצים שטויות במחשב שאני לא עובד איתם לכן כשזה על דיסק ארוז אני בתוח שאני לא צריך את זה אבל עדיין זה שמור לי איפהשהו בצד (משחק, סרט)

מסכנה, אני לא אוהב ארכיון!
בכל מקרה אני רק בשלהי הדור הזה ורק לפני כמה ימים רכשתי דיסק של 1TB של SATA3 שיחליף לי את ה 80GB של הSATA הישן ויתכן שבאמת ייצא לי לאכסן עליו דברים ונראה איך זה ילך
אבל בחיים שלי לא שמרתי על דיסק של 80GB קבצים כבדים - ישר צרבתי אותם
אז זה ההרגל שלי.
נראה מה יהיה..

ד"א: דיסק קשיח גם נדפק, אז גם עליו אין מה לשמוח
אני חושב שזה אותה הסיבה למה אנשים שומרים את המשחקים שלהם בקלטות ולא ישר אומרים שהם רוצים את זה על המחשב.
תמונה
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

דווקא לדעתי חיבור USB(לפחות 2.0 ומעלה) ממש לא נחשב לאיטי. אני לא בטוח האם הוא יותר מהיר מה-DVD, למשל, אבל בטוח שהדבר האחרון שאפשר להגיד על DVD ועל דיסקים בכלל שהם מהירים...מדיה זוועתית מבחינת מהירות העברת נתונים(מספיק להסתכל על זמני טעינה בקונסולות שעובדות איתם).
שלח תגובה