אמיגה חוגג 30

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
אולדסקול
מתקדם
מתקדם

Re: אמיגה חוגג 30

שליחה על ידי אולדסקול »

הדמואים זה אדיר. בכלל על כל המחשבים. עדיין יש תערוכות ותחרויות דמואים :) באחת התחרויות האחרונות הצוות המנצח הציג תמונות של איזה 1000 צבעים על מחשב IBM עתיק, וואו, זה היה חתיכת דבר.
UberFreak
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי UberFreak »

דמואים ולפניהם ה"פתיחות" (intros) שקבוצות פריצה שמו לפני משחקים זה בעיקר מה שמשך אותי (משחקים לא ממש דיברו אלי) והייתי חלק מזה הרבה מאד שנים (מ-1988 עד 2003 בערך), על הקומודור 64 וקצת על PC.

אני עדיין עוקב אחרי תחרויות ואוסף דמואים על הרבה פלטפורמות.

הפעם האחרונה שהשתתפתי בתחרות היתה ב-2001 אבל מאז ירדה המוטיבציה, בעיקר עקב חוסר זמן ובגלל שכל האנשים שעבדו איתי על הדמו כאן בארץ עזבו את התחום.
הרמה של הדמואים על האמיגה, ובמיוחד על הקומודור 64, עלתה מאד בעשר שנים האחרונות.
כדי ליצור היום דמו שיהיה לו סיכוי להגיע לאחד משלושת המקומות הראשונים בתחרויות הגדולות, צריך להשקיע המון עבודה וזמן.
כמעט בלתי אפשרי בשביל אדם אחד.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

רפאל הדמו של אמיגה היו גם INTRO של 4K!!!???

ומה שהאמיגה עשה בזה זה פשוט מדהים,כמובן היו גם את הדמויים הרגילים שהיו מכילים 1 מגה בייט.

דוגמא לINTRO4K
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

ondskan56 כתב:
jackiabu כתב:
ondskan56 כתב:הלוואי והיה לי אמיגה או לחברים שלי, נראה שעולם האמיגה היה מדהים :)
ז'קי תותח על ומגיע לו כל הכבוד על היוזמה וההשקעה באמיגה ובמכונות ארקייד!

תודה רבה על הפירגון.

לא רוצה לדרוך על היבלות...אבל באמת שמי שלא היה לו אמיגה לא יבין , מה זה לנסוע על פרארי של המחשבים,והקונסולות :mrgreen:

האמיגה היה בכל תחום בעולם...מדע,ההיטק,נאס"א,סרטים ,משחקים ומה לא...והכל במחשב אחד בלי תוספות מסביב.

יש עוד נושא שבארץ לא מוכר , זה היה הדמואים המגנבים שחברה צעירים היו יוצרים (גם אני). אבל זה לפעם הבאה.
אני אשמח לראות דמואים שאנשים עשו! היכולות של האמיגה היו מדהימות לאותה תקופה.
יש לך עדיין דמואים שעשית?
יש לי המון דמואים שעשיתי, למעשה ב94' עבדתי בתעשייה אווירית במחלקת מולטמדיה על מחשב...A1200

זה אפילו לא היה חלום בשבילי....בכל אופן במיסגרת עבודתי ההיתי מכין מצגות מולטמדיה אך ורק על האמיגה, וגם דמואים קטנים.

עבדתי על תוכנות כמו :SCALA MM400, D PAINT,ועוד הרבה אחרים. מיותר לציין שכל המחלקה שעבדתי בה היתה מאובזרת עם המייקים ,והפיסי הכי חדישים, אבל אף אחד בצחוק לא התקרב בזמנו ליכולת של האמיגה....שההתי מסיים מצגת כולם היו מתאספים סביבי היו בשוק :o מהגרפיקה
רק 2MB ומעבד 14 KHZ....

במקביל גם ההיתי מוכר משחקי אמיגה פרוצים,בכל הארץ עם פתיח שנקרא MAGNETA וגם שם היה לי המון דמואים בתור פתיחים יפים.

כל העבודות שלי הם קלטת וידאו, בהזדמנות אני ורפאל נעשה סרט על האמיגה (אין לו ברירה) ואז אולי אני יעלה את העבודות שלי.

יש לי כמה גם בדיסקטים פלופי גם...חלק אצל חבר שלי יריב....
שלח תגובה