ARCADE VGA CARD 2

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
jackiabu
מאסטר
מאסטר

ARCADE VGA CARD 2

שליחה על ידי jackiabu »

שלום לכולם!

רכשתי כרטיס למכונת ארקייד שלי מאתר:http://www.ultimarc.com/
הכרטיס ניקרא ARCADE VGA
מה שהוא עושה אמור לתת רזולציה מדיוקת לכל משחק ואז המחשב מקבל בצורה הכי אוטנטית תצבעים ועומק של המישחק
מבחינת גרפיקה. בכל אופן לכרטיס הזה יש המון בעיות ואני לא מגזים בכלל!!!
מי שיש לו את הכרטיס הזה בארץ שיצור איתי קשר במייל. כי יש לי כמה שאלות שגם בפורמים בחו"ל לא בדיוק עוזרים.
jackiabu@walla.co.il
:?
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: ARCADE VGA CARD 2

שליחה על ידי dj_anubis »

זה תמיד היה נראה לי מיותר להשקיע בזה כבר עדיף לשים טלויזיה טובה וזהו, ההבדלים כל כך מינוריים שאני בספק אם מישהו שם לב להם בכלל
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

אני מכיר את הבעיה חחחחחחחחחחחח

הוא לא מזהה ישר את הווינדוס, הוא בא גם בלי דיסק התקנה, רזולוציה לא נכונה ועוד מלא בעיות למרות שאני יודע להיתגבר על כל הבעיות אבל אין לי זמן או חשק להסביר סורי אנא סלח לי

לכן אני תמיד ממליצ להיתיעצ איתי לפני בנית כל מכונת ארקייד

אתם כל כך לא מבינים שאני יכול לתת לכם את הפיתרון המלא לכל השאלות שלכם

בשביל זה אני קיים פה :twisted: :twisted: :twisted:

לכן אני אנצל את התגובה פה ואפרסם שאני מוכר מכונת ארקייד זוגית עם מסך 29 אינצ' ב-5000 שקל

מוכנה לשים בה רק מחשב או מחשב בתוספת של 500 שקל

או מכונת ארקייד לשחקן אחד עם מסך 21 אינצ' במחיר מצחיק של 1300 במיבצע
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

eric כתב:אני מכיר את הבעיה חחחחחחחחחחחח

הוא לא מזהה ישר את הווינדוס, הוא בא גם בלי דיסק התקנה, רזולוציה לא נכונה ועוד מלא בעיות למרות שאני יודע להיתגבר על כל הבעיות אבל אין לי זמן או חשק להסביר סורי אנא סלח לי

לכן אני תמיד ממליצ להיתיעצ איתי לפני בנית כל מכונת ארקייד

אתם כל כך לא מבינים שאני יכול לתת לכם את הפיתרון המלא לכל השאלות שלכם

בשביל זה אני קיים פה :twisted: :twisted: :twisted:

לכן אני אנצל את התגובה פה ואפרסם שאני מוכר מכונת ארקייד זוגית עם מסך 29 אינצ' ב-5000 שקל

מוכנה לשים בה רק מחשב או מחשב בתוספת של 500 שקל

או מכונת ארקייד לשחקן אחד עם מסך 21 אינצ' במחיר מצחיק של 1300 במיבצע

אם אתה כל כך מבין לא ההיתי בונה מכונות עלובות עם מסך LCD
אז מי פה לא מבין אה.... דרך אגב אתה תקוע הרבה זמן עם המסך ה29 אינץ שלך כל כך נואש אתה כדי למכור אותו!!!
וכן עוד משהו סליחה וסורי על על התגובה הזאת...פעם הבאה שאתה תוקף מישהו או מתינשא עליו סתם אז תידע שפרארים לא מתים רק מתחלפים...
יכולת להגיב בצורה יותר מתורבתת ולא להשוויץ אני ואני :mrgreen:
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

מדובר על מסך 29 אינצ' VGA לידיעתך

דבר שני יש לי 5 כאלו שמוכנות שמישהו יאמצ אותם :twisted:

אתה עצבני מאוד אתה יודע חחחח

אבל לפעם הבאה תשקול אותי לחיוב חחח :twisted:

בקיצור עבדו עליך... ומה שאני מנסה לומר זה לאחרים ולא לפראיירים שנפלו בפח שלהם כמוך אלא אני מציע את הכי טוב שיכול להיות אם לא שמת לב כי אני נימצא בארצ ולא בחול

וכמו ששמת לב אין לך למי לפנות

נ.ב

טוב שלא נפלת על המסך המחורבן שלהם..... שדרך אגב בפעם האחרונה שבדקתי הוא עלה כ-4500 שקל בערך (25 אינצ')

שהם גם מתנערים מאחריות... חחחחחחחחחח

מסקנה: אין כמו לקנות בארצ ממישהו שמבין באמת ולא יבוא אישי בלי אחריות :twisted: אחרת יקרה לכם מה שקרה לאדון פה

ואייך הוא אומר.... פראיירים לא מתים נכון אבל הם באים אליי בסופו של דבר אחרי שעבדו עליהם בחול :twisted:
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

דרך אגב

כל מי שמתעסק בארצ עם מכונות ווידאיו מכל החברות אפילו פקמן הוא לא מגיע לקרסוליים שלי בהבנה של מכונות מולטי כגון MAME אז ברמה שלי אני חושב שלא חשב מספיק טוב ושיחשוב פעמיים כי לי מגיע הזכות להיתרברב :twisted:

וזה כבוד שיש בחור כמוני בארצ כי אף אחד לא משתווה לי

אז תוריד ת'כובע תרים טלפון תקנה מכונה ממני ותגיד תודה ותהנה :twisted: או שתמשיך לחפש את הצבעים העמוקים שגם ככה לא תקבל.. והדבר הכי פשוט להבין וכל אדיוט יכול להבין שהצבעים קיימים במסכים מסויימים ולא בכרטיס העוונטה שהם מוכרים לך (וואלה לא מאמין איזה נפולים יש פה)
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

eric כתב:דרך אגב

כל מי שמתעסק בארצ עם מכונות ווידאיו מכל החברות אפילו פקמן הוא לא מגיע לקרסוליים שלי בהבנה של מכונות מולטי כגון MAME אז ברמה שלי אני חושב שלא חשב מספיק טוב ושיחשוב פעמיים כי לי מגיע הזכות להיתרברב :twisted:

אז תוריד ת'כובע תרים טלפון תקנה מכונה ממני ותגיד תודה ותהנה :twisted: או שתמשיך לחפש את הצבעים העמוקים שגם ככה לא תקבל.. והדבר הכי פשוט להבין וכל אדיוט יכול להבין שהצבעים קיימים במסכים מסויימים ולא בכרטיס העוונטה שהם מוכרים לך (וואלה לא מאמין איזה נפולים יש פה)
אוףףף כמה עלוב נפש חובבן שקורא לעצמו "מבין במכונות" מדבר!!! יאללה יאלללה סע סע מפה ותן גז אתה והמכונות המעפנות שלך!! מי בכלל יקנה ממך חובבן מעפן!!! מיסכן וטיפש מי שיקנה ממך בורג אפילו!!!
לך תרכיב עוד מסך LCD חחחחה חחח ה חחחחה!! עלק מבין במכונות??!!!
וכל "הידע" שלך קראת כמוני בפורמים בחו"ל של מכונות. אני להבדיל משחצן עלוב כמוך לא מתבייש להודות שיש דברים שלא מבינים. הבנת את זה? למה אם לא בסוף תישאר לבד עם "המכונות" שלך ! אוי ואביו למיסכן שיקנה ממך ימעפן!
הכל עניין של גישה בחיים. אם לא הבנת את זה עד עכשיו אתה בבעיה! דבר יפה ובלי דאויניים.
מסקנה: "אל יתהולל חוגר כמפתח" הבנת את זה ברוך!! תוריד תראש שלך תעשה כבוד לכולם פה בפורום ואל תשוויץ.
ואז אולי איזה פריאר יקנה ממך בורג. :x
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

jackiabu כתב:
eric כתב:דרך אגב

אוףףף כמה עלוב נפש חובבן שקורא לעצמו "מבין במכונות" מדבר!!! יאללה יאלללה סע סע מפה ותן גז אתה והמכונות המעפנות שלך!! מי בכלל יקנה ממך חובבן מעפן!!! מיסכן וטיפש מי שיקנה ממך בורג אפילו!!!
לך תרכיב עוד מסך LCD חחחחה חחח ה חחחחה!! עלק מבין במכונות??!!!
וכל "הידע" שלך קראת כמוני בפורמים בחו"ל של מכונות. אני להבדיל משחצן עלוב כמוך לא מתבייש להודות שיש דברים שלא מבינים. הבנת את זה? למה אם לא בסוף תישאר לבד עם "המכונות" שלך ! אוי ואביו למיסכן שיקנה ממך ימעפן!
הכל עניין של גישה בחיים. אם לא הבנת את זה עד עכשיו אתה בבעיה! דבר יפה ובלי דאויניים.
מסקנה: "אל יתהולל חוגר כמפתח" הבנת את זה ברוך!! תוריד תראש שלך תעשה כבוד לכולם פה בפורום ואל תשוויץ.
ואז אולי איזה פריאר יקנה ממך בורג. :x
נ.ב.
שאתה ניכנס בפורמים של אתרי מכונות וידאו בחו"ל, אל תגיד שאתה "מרכיב" מכונות עם מסךLCD חבל סתם תעשה בושות!!!
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

אריק למה אתה חייב תמיד להגיד משפטים בסיגנון "" אני יודע, אבל אני לא אגיד לך כי אני רוצה שתקנה ממני"? ובכלל לרדת לרמות כאלה , כמו בדיון הזה?
אם לא הבנת עד עכשיו זה פורום בכיף, עם אנשים טובים שמדברים על משחקים טובים וקלאסיים ועוזרים אחד לשני. לא מבין מה אכפת לך לעזור לבן אדם ששאל שאלה פשוטה.
גם ככה אף אחד פה בפורום לא יקנה ממך מכונות האלה, לא נמאס לך לדחוף אותם לכל דיון? יש לך חתימה למטה עם כל הפרטים על מכונות האלה, לא מספיק?
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

הפורום הזה הוא פורום קטן ואיכותי וחבל לרדת לרמה כזאת למה שלא נהיה כולנו חברים שעוזרים אחד לשני, הוא הרי לא יקנה ממך אז תעזור לו, מה זה יעלה לך בקצת זמן?

בקיצור בואו נהיה חברים ונשקיע קצת מהזמן הפנוי שלנו בשביל לעזור אחד לשני, כדי שלכולנו יהיה יותר כיף להיכנס לפה.

jackiabu תנסה לחפש ב:YOUTUBE על המסך הזה יכול להיות שתמצא שם הסברים
נערך לאחרונה על ידי dj_anubis ב 12 מרץ 2009, 23:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
נעול