נינטנדו בצרות צרורות

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

נינטנדו בצרות צרורות

שליחה על ידי Ax=Battler »

נינטנדו מכרו בשנה האחרונה רק 5 מליון יחידות Wii U. ומסתמן שכמה שהם הצליחו בדור הקודם, ככה הם הולכים להיכשל בדור החדש של הקונסולות מול ה XBOX1 וה PS4. מבחינת ה 3DS, היא נמכרת לא רע, בטוח יותר מהויטה של סוני, אבל המכירות שלה הולכות ונחלשות ככל ששוק הגיימינג מצד הסמארטפונים והטאבלטים משתכלל. נראה שנינטנדו נמצאת בפוזיציה חלשה בשתי חזיתות החומרה שבהן היא נלחמת.
הרבה אנליסטים הציעו שנינטנדו תלך בדרכה של סגה ותהפוך להיות מפתחת משחקים בלבד ותזנח את עסקי מכירות החומרה. לדעתי זה לא יקרה כי ייצור חומרה ייעודית למותגי המשחקים שלה טבוע עמוק ב DNA של נינטנדו. לנינטנדו יש גם אורך נשימה ו"סבלנות" לכשלונות בזכות עתודות מזומנים ענקיות מהמכירות המעולות של ה Wii וה DS המקוריים.
מה דעתכם?
oompi
מאסטר
מאסטר

Re: נינטנדו בצרות צרורות

שליחה על ידי oompi »

נראה לי שלסגת לאחור ולוותר על הקונסולות + משחקים שתואמים רק עבורם
זו דרכה של נינטנדו, היא לא תייצר את המשחקים שלה לקונסולות אחרות
אם זה יקרה אז הם באמת יוכלו אותה

חוץ מזה לא נראה לי שאקנה אי פעם קונסולת משחקים כי יש לי את המחשב
יצחק בומרנג
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

אני די בור בכל העניין הזה של משחקים חדשים, אבל אני חושב שמה נינטנדו צריכים זה פשוט להוציא קונסולה חדשה עם משחקים חדשים וטובים, זאת אומרת שלwii הייתה גרפיקה פחות מתקדמת מזו של האקסבוס 360 ושל הפלייסטיישין 3, והwii u הוא פחות או יותר גרסה ניידת של הwii (למיטב ידיעתי), וה3DS הוא גם קונסולה ניידת, אז כמו שאמרתי למעלה, מה שנינטנדו צריכים לעשות זה ליצור קונסולה חדשה, עם גרפיקה מתקדמת, משחקים מקוריים חדשים טובים, ואפשריות חדשות, תזכרו, זאת נינטנדו, החברה שכבר כמה פעמים היה נראה כאילו היא לקראת סיום:

1983-1985:שוק משחקי הוידאו בקריסה הגדולה ביותר שלו בכל הזמנים, אנשים מעמיסים שקיות זבל בכל הקונסולות והמשחקים של לפני המשבר, אנשים מתחילים לחשוב שעידן משחקי הוידאו כבר נגמר, ומה נינטנדו עושים?מוציאים את הNES ביחד עם משחקים ששינו את הדרך שמשחקים נבנים עד היום, גרפיקה וסאונד מפותחים (לזמנם), ואפשריות מהפכניות כמו "אקדח-האור" של הNES.

1990:סגה יצרו את המגה-דרייב, עם משחקים מדהימים ויכולות טכניות שהNES לא מתקרב אליהם, נינטנדו בסכנה, ומה הם עושים?מייצרים קונסולה שלא רק יש לה משחקים מדהימים ויכולות טכניות מעולות, אלא גם שהיא כנראה יותר טובה מהמגה דרייב.

בקיצור אני חושב שנינטנדו צריכים לעשות את מה שהם עשו בעבר וזה הצליח להם כל כך טוב:ליצור קונסולה חדשה ומהפכנית עם "משחק השקה" מעולה (וכדאי שהוא יבוא ארוז עם הקונסולה) ושייצרו משחקים טובים לקונסולה הזאת כמו שבנינטנדו יודעים לעשות משחקים חדשים ומהפכניים, בין אם זה בעצמם ובין אם זה בשיתוף עם חברות חיצוניות, ומשם כבר נינטנדו תחזור לתהילתה הישנה.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

כן גם אני עוקב אחרי כל הבלאגן עם נינטנדו
אבל לפני, חדשות מהיום!
Nintendo confirms it will make apps and possibly games for smartphones
משחקים מלאים בנתיים לא אבל כנראה יעשו כל מיני מיני משחקים עם דמויות שלהם
http://o.canada.com/technology/gaming/n ... artphones/

ועכשיו מה שאני חושב על נינטנדו
לדעתי היו צריכים כבר לפני 10 שנים לעבור כחברה בלעדית לסוני או למיקרוסופט
הקונסולה "האמיתית" אחרונה שלהם הייתה לפני כמעט 20 שנה וקראו לה סופר נינטנדו
מאז היא מתעסקת רק בשטויות ורק מעריצים נפגעים מזה
למה נפגעים? כי בשביל שתיים שלוש משחקים שיוצאים בשנה(אם בכלל, לפעמים פעם בשנתיים), מעריצי נינטנדו נאלצים לקנות עוד מכשיר
מאז סופר נינטנדו אף אחד כבר לא עובד איתם כמו שעבד פעם. ועל סופר נינטנדו היו להם את כל החברות
על N64 כבר לא היו משחקי דגל של קאפקום\קונאמי וSQUARE בכלל עזבו אותם ובצדק (טעות גורלית שN64 עבד על קלטות)
גם EA,ACTIVISION אף פעם לא לקחו אותה ברצינות. כמובן רשימת החברות שלא עובדים איתה אפשר לרשום גם עד מחר
GAMECUBE הייתה חיה מוזרה עם כמה משחקים נחמדים אבל שוב, כל הגדולים היו אצל סוני ושוב! למה פורמט דיסקים מוזר?
הWII זה גימיק נחמד ואני מאוד נהנתי משליטה אבל בחיית, כמה משחקים היו שם? שוב רק כמה מותגים שלהם וזהו

מה שהם היו צריכים לעשות זה לדוגמה לעבור למיקרוספוט ולעשות משחקי מופת שלהם בלעדית על המכשיר
ואז להוציא פשוט את השלט כאביזר. זה פשוט קלף מנצח לשתי החברות!
שיפסיקו להתעסק בשטויות ויעברו כבר למישהו! די מספיק! תוותרו!
תמונה
gushacha
יועץ
יועץ

שליחה על ידי gushacha »

יש לי את ה-Wii U עם 3 משחקים (Wind Waker HD, Super Mario 3d World, Nintendo Land).
הקונסולה מצויינת לדעתי, ויש במשחקים האלו רעיונות מקוריים וחווית משחק שאין בשום מכשיר אחר אבל - נינטנדו נכשלה בשיווק הקונסולה כשלון חרוץ. המון אנשים חושבים שזה בכלל תוסף ל- WII ולא קונסולה חדשה.
נוצר מעגל קסמים כזה שבגלל שאנשים לא קונים את המכשיר, חברות לא משקיעות מאמצים בפיתוח משחקים למכשיר ובגלל שאין משחקים אז אנשים לא קונים וחוזר חלילה...

אני מאמין שה- Wii U תמכור בסופו של דבר 20-21 מיליון יחידות שזה בערך מה שמכרה ה GameCube.
כסף לא חסר לנינטנדו בזכות ה-WII וה- 3DS.

נראה מה הם יביאו בסיבוב הבא בעוד 3-4 שנים.

אגב, מבחינה פיננסית הסיכויים שסוני תפשוט את הרגל בשנתיים הקרובות גבוהים מאוד. המנייה שלהם בירידה מתמדת (ולצערי אני השקעתי במנייה שלהם) והם מפסידים כספים בכל התחומים.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

gushacha כתב:אגב, מבחינה פיננסית הסיכויים שסוני תפשוט את הרגל בשנתיים הקרובות גבוהים מאוד. המנייה שלהם בירידה מתמדת (ולצערי אני השקעתי במנייה שלהם) והם מפסידים כספים בכל התחומים.
בינתיים אל תמכור את סוני. הם עברו שינוי פאזה מטורף במובן שהם לא מתעקשים על גנים סגורים כפי שהתעקשו בעבר. המנכ"ל החדש קאזו היראי הוא בחור לעניין, הגיע מגיימינג ומחובר וקשוב לצרכני אלקטרוניקה וגיימרים. בניגוד למנכ"ל הקודם של סוני, הווארד סטרינגר.
אני מאד מאמין בסוני שיצליחו להתרומם. בעיקר בזכות חטיבת הסלולארי והפלייסטישן.
R A V E N כתב:Nintendo confirms it will make apps and possibly games for smartphones
משחקים מלאים בנתיים לא אבל כנראה יעשו כל מיני מיני משחקים עם דמויות שלהם
באמת חדשות מדהימות. נינטנדו וסוני הן חברות יפניות "מסורתיות" וקשה להן לעשות שינויים דרסטיים. אבל נראה שהשוק נהיה דינאמי יותר ויותר ושינויים חדים הם הכרחיים כדי לשרוד.
בכלל, אני מסכים איתך רייבן, לדעתי בסופו של יום נינטנדו יזנחו את עסקי חומרת הליבה (קונסולות) ויעברו לאביזרים משוכללים לקונסולות הביתיות של סוני ומיקרוסופט (ואולי גם אפל וסטים?) כמו שלטים עם יכולת עיבוד נפרדת שיתנו למשחקים שלהם את הערך המוסף שמקבלים ממשחקי WII או WIIU.
בשוק המובייל גיימינג יקרה אותו הדבר לדעתי. הם פשוט יוציאו ג'ויסטיק מודולרי איכותי שעליו תרכיב את הנייד הנוכחי שלך וכך תקבל חווית משחק גבוהה וייחודית למשחקים שלהם עצמם (שיעבדו כמובן אך ורק עם הג'ויסטיק שלהם, עד שימצאו לזה האק כמובן :)). משהו בסגנון מוגה (שאני קונה ברגע שאחליט מה הסלולרי הבא שלי):

תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

נראה טוב השלט הזה. מאיפה זה באטלר? ספר קצת מי מה מו
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

נו מה הם חשבו,
על ההתחלה שיצא הWII-U כולם הרימו גבה.

היו לו כ"כ הרבה בעיות:

1) מיתוג- הם צריכים להבין שרוב אוכלוסיית העולם הם סתומים, ואם אתם קוראים לקונסולה בשם של הקונסולה הקודמת ועוד מוסיפים לה עיצוב ונופח זהה, הרבה לא יבינו שזה מכשיר חדש בכלל.
2) שלט הזוי בדמות טאבלט מסורס- מה בכלל אפשר לעשות עם זה?
3) תמיכה נוראית במולטיפלטפורם-בהתחלה עוד חברות כמו EA סקוור ואקטיוויז'ן עוד ששו לעבוד עם הקונסולה הזו, אבל מהר מאוד בגלל חוסר תמיכה מתנשא מצד נינטנדו-כולן נשבעו שהן לא יעבדו עם המכשיר הזה יותר,
זה עצוב בעידן בו יש SDK כל כך פשוטים למפתחים שמחולקים על ידי מיקרוסופט.

4) להוציא קונסולת דור קודם בדור החדש, מה הקטע של זה באמת? עד הגיימקיוב הם עוד עמדו בשורה הראשונה (אומנם לא תמיד בשטח האכסון, לדוגמא N64 עם הקלטות וGAMECUBE עם הדיסקים הקטנים פיזית שכללו 1.5 ג'יגה, אבל לפחות גרפית הן היו חזקות מהמתחרה)
מאז ה WII הם מתעקשים להוציא קונסולות שנשארות מאחור גרפית, שחקנים לא אוהבים את זה, לא משנה מה.

עם כמה שאהבתי את הבלעדיים של ה WII תמיד אמרתי לעצמי, מה אם נינטנדו היתה משכילה לתת למכשיר הזה יכולת HD.
חבל,אני אוהב את נינטנדו מאוד וחבל שהם מתנהלים בצורה כל כך שמרנית שפוגעת בהם בסופו של דבר.

מצד שני אני שמח שהם לא נופלים לטעויות של סגה ופתאום אחרי שנתיים שמכשיר שלהם בשוק הם מוציאים ADDONS שמוסיפים לו כוח אבל מחייבים קניה, ואז 8 חודשים אחרי מוציאים קונסולה חדשה.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Evil-u כתב:מצד שני אני שמח שהם לא נופלים לטעויות של סגה ופתאום אחרי שנתיים שמכשיר שלהם בשוק הם מוציאים ADDONS שמוסיפים לו כוח אבל מחייבים קניה, ואז 8 חודשים אחרי מוציאים קונסולה חדשה.
חחח :lol: :lol: :lol:
זה טעות ניינטיז, דברים כאלה כבר לא יכולים לקרות היום :)
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

R A V E N כתב:נראה טוב השלט הזה. מאיפה זה באטלר? ספר קצת מי מה מו
סיפרתי עליו בנושא שפתחת על שלט ה IPEGA:
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic. ... 8759#p8759
שלח תגובה