המשחק Putty Squad של System3 יצא לאמיגה, באיחור של 19 שנים

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
UberFreak
מתקדם
מתקדם

המשחק Putty Squad של System3 יצא לאמיגה, באיחור של 19 שנים

שליחה על ידי UberFreak »

דמו של המשחק צורף ב-1994 לאחד המגזינים של אמיגה וקיבל ביקורות של 90% ומעלה.
system3 החליטו ממש ברגע האחרון לא לשחרר אותו אחרי שקומודור הכריזה על פשיטת רגל.

במשך שנים הציקו להם בבקשות להוציא את המשחק, אבל רק בחודשים האחרונים, אחרי שפורסם שהולך לצאת רימייק למשחק לפלייסטיישן, יצר איתם קשר אחד מחברי קבוצת הפריצה Fairlight על אמיגה לשעבר, והציע להם עזרה בשיחזור הקוד המקורי והוצאת המשחק לאמיגה.

התוצאה ניתנת להורדה, בחינם, מהאתר של System3:
http://www.system3.com/promotional-down ... squadamiga

הקובץ כולל שני אימג'ים של דיסקטים (קבצי ADF) והוראות.
דרישות מינימום: אמיגה עם צ'יפסט AGA, מעבד 68020 או 68030, 2MB זכרון.

וידאו של המשחק:
http://youtu.be/Whc3JFSOZ0k
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: המשחק Putty Squad של System3 יצא לאמיגה, באיחור של 19 שנ

שליחה על ידי R A V E N »

מגניב! נראה מעולה
משחק חמוד מאוד, היה לי אותו על SNES
דרך אגב הוא נראה ועובד חלק יותר בגרסת SNES. גם המוזיקה טובה יותר
תמונה
UberFreak
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי UberFreak »

אני אף פעם לא שופט משחק לפי וידאו ביוטיוב, במיוחד אם הוידאו נעשה ע"י אמולטור.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

כל הכבוד יריב ותודה רבה :P נראה שיש פה שימוש רציני ב AGA.

ואלכס מספיק להגיד באותו מישפט נראה יותר טוב, וחלק יותר מגירסת האמיגה! :evil:

גם מבחינה טכנית זה לא יכול להיות, זה פשוט בכלל בושה להשוות את קונסלת ה SNES לאמיגה.

ואני לא רוצה לפתוח על זה פה עוד פעם דיון! אבל בגלל שאני מעריך אותך אני מוכן לתת לך איזה אמיגה במתנה(יריב לא לקנא קיבלת מספיק ממני) שב שחק איתו. ולמד אותו איזה כייף הוא היה... ואז תחזור לדיון פה.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

לא לא לא אנחנו כן נפתח פה דיון על זה :x :evil: :lol:
יאללה מלחמהההההה :D
מה אמיגה מה?! לא יכול להיות מבחינה טכנית אה? :lol:
אתה באמת רוצה שאני אשווה משחקים של אמיגה למשחקים של SNES? אתה בטוח? :D
כמו תמיד ז'קי, כשמדובר באמיגה אתה עם ראש בקיר והכי לא אובייקטיבי שיכול להיות
טוב בוא נראה .....................
יש משחק אחד על אמיגה שמגיע לגרפיקה , סאונד, גיימפליי ושליטה של Donkey Kong Country ? :lol:
יש משחק אחד שמגיע לאיכות של Contra3 ? מה Turrican אולי? חחחח
מה עם Earthworm Jim? למה נשווה אותו? לSuperFrog? חחח
LOL ומה עם StarFox?

ז'קי תראה כבר אמרתי לך מיליון פעם שאני לא מזלזל באמיגה ולהפך אם תבדוק בהודעות ישנות שלי כתבתי שאני מצטער שלא היה לי אותו כשהייתי ילד. אמיגה וגם PC ENGINE זה שתי קונסולות שתמיד רציתי
אבל אמיגה זה לא קונסולה של משחקים רגילים. לא קונים אמיגה בשביל משחקי פלטפורמה כי אתה רק תפסיד משחקים אמיתיים שהיו על NES,SNES,מדהדרייב. זה לא באמת משחקים
אמיגה הייתה קונסולה של קווסטים מדהימים, סימולטורים ומשחקי אסטרטגיה
הכי פשוט שיש, מספיק לרשום בגוגל "משחקים הכי טובים לאמיגה.." ורואים בדיוק מה זה המכשיר הזה
http://www.lemonamiga.com/games/votes_list.php
מה יש פה להשוות בכלל לSNES, מה? זה סיגנון אחר לגמרי ולא סתם אף אחד לא זוכר ולא מדבר על משחקי פלטפורמה שהיו שם

ואני באמת צריך להראות לך ולהשוות לך גרפיקה של חלק ממשחקים ואיך הם עובדים?

סטריט פייטר2 על אמיגה ( זה בדיחה או משהו?)
על SNES
חחח ומה עם Super Street Fighter ? מה זה הדבר הזה? מגהסון ?
ויש מלא סרטונים כאלה ביוטיוב, זה לא שמצאתי אחד גרוע
על SNES
ומה עם Super Street Fighter II Turbo? אין שם בכלל קולות. לא של קסמים לא של קריין
לפחות הוא נראה הרבה יותר טוב. אבל למה שוב רקעים כאלה מתים וגרועים? ומה הקטע שאין קולות?
הכל באהבה ז'קי ;) אבל אתה יותר מדי עם ראש סגור רק כי היה לך אותו
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אלכס למצוא דברים גרועים זה לא בעיה, קודם קול סטרייט פייטר 2 לא כל כך גרוע...דבר שני סופר סטרייט פייטר אכן נראה בדיחה, כי מי שפיתח אותו הפסיק באמצע בגלל הפשיטת רגל של קומדור ב94' ,כמעט כל החברות עברו אוטמטית לסוני בזמנו, אמיגה נשארה עם משחקים שמות מפוצצים אבל עם חצי עבודה...

איך אתה מעז להשוות את Turrican לא נינטנדו עוד יעצרו אותך בחו"ל על זה... :lol:
לSuperFrog נראה יותר טוב מכל מכונת ארקייד אפילו
אני יכול לעלות אלפי משחקים של אמיגה...אלכס תקשיב טוב! מתי שאנשים שיחקו באמצע שנות ה80 עם הניטנדו הראשון שזה באמת בדיחה הקונסלה הזאת אני לא יודע איך היא נימכרה והצליחה .תראה מה שהחנון יורד כל הזמן על המשחקים של הנינטנדו הראשון. אמיגה כבר בשנת 85 'היה לו משחקים ברמה של מה שהראתי לך למעלה. וה SNES באיזה שנה יצא תזכיר לי? משהו כמו 92 ' לא? אז אמיגה היתה כבר מיפלצת של משחקים איכותיים. עם אותה פלטפורמה של מחשב מ85'.
הקונסלה החידה שהיתה לפי דעתי שווה ואיכותית כמו אמיגה זה היה ה PC ENGINE
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

חחח אתה הורג אותי.
NES נמכרה והצליחה כי היו אליה משחקים טובים ואיכותיים. עוד פעם אתה מערבב גרפיקה עם משחקים שכיף לשחק בהם
איך אפשר בכלל להעיז ולדבר על משחקי NES, נו ברצינות :(
מה חנון עכשיו? הוא מראה משחקים שהיו דפוקים. ומה עם כל הטובים וכל הקלאסיקות? נו באמת
מצטט אותך "אמיגה היתה כבר מיפלצת של משחקים איכותיים" ברור שמיפלצת של משחקים איכותיים.
כן של קווסטים איכותיים , משחקי אסטרטגיה איכותיים. ברור! אין בזה ספק בכלל!

ואתה באמת רוצה להשוות Turrican של אמיגה לזה של SNES? חח :lol:
מספיק לראות את הרקעים . באמת תראה קצת הבדלים. תראה איזה יופי ואיזה אפקטים על SNES

אמיגה
SNES
אותו סיפור עם SuperFrog
נראה כמו משחק צעצוע עם כל הרקעים המתים שלו.
מה הקטע הזה באמת? למה תמיד הרקעים היו כאלה מתים וכל מיני שטויות עם אפקטים של סאונד?
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אלכס Turrican יצא לאמיגה ב91', וגירסת הנינטנדו של מה שאתה מראה פה יצאה ב95' !? נו באמת אם עושים השוואות אז תהיה רציני. ב95 קומדור כבר לא היתה, תראה לי משחקים כמו Turrican בשנת 91' לנינטנדו שלך? :evil: אני יקצר לך ! לא תימצא...מה אתה מביא לי גירסאות ריימקים?

ותפסיק לחזור על זה שאמיגה היה טוב במשחקי קווסטים ואסטרטגיה? נו באמת אנשים בזמנו קנו את האמיגה לילדים שלהם בשביל המשחקים האלה? באמת תהיה רציני.

ואל תישכח גם שהאמיגה היה מס' 1 בעולם בכל מה שקשור לעריכת וידאו,וסאונד, ובכלל בכל תחום אפשרי...נכון אנחנו מדברים כרגע על המשחקים,אבל בכל זאת. שאנשים בבית שיחקו עם פיסי בCGA בתחילת שנות ה90' אני היה לי ארקייד בבית! מבחינת למה שהיה בשוק... אנשים היו באים אלי הבית והיו חושבים שמוחבר למוניטור וידאו!! חשבו שראו סרט! עם כל הפתיחים של פעם. עד שיצא המגה דרייב,שקנו לאחי הקטן...וגם יצא אז הSNES כמובן יותר משופר לעומת הראשון בהרבה. אבל לפי דעתי זה רק התקרב ליכולות מבחינת משחקים של האמיגה, לא יותר טוב בטוח.
עוד משהו חודשיים לפני שקומדור פשטה רגל הוציאה את הקונסלה CD32 . ושם חלק לא קטן מהמשחקים בועטים בSNES.... הבעיה שלך אלכס מתחילה בזה שלא היה לך מחשב בשנות ה80 (תקן אותי אם אני טועה) אתה צריך להיצמד גם לעבודות תיסתכל בכל עיתוני גיימרים של פעם תמיד היראו בעיתון גירסת גולדן אקס,לקומדור,אמסטרד,ספקטרום, פיסי -בדיחה עצובה בזמנו, ואז יש תמונה של גירסת האמיגה. הגירסא הכי מדיוקת ויפה של הארקייד....
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu כתב:אלכס Turrican יצא לאמיגה ב91', וגירסת הנינטנדו של מה שאתה מראה פה יצאה ב95' !? נו באמת אם עושים השוואות אז תהיה רציני. ב95 קומדור כבר לא היתה, תראה לי משחקים כמו Turrican בשנת 91' לנינטנדו שלך? :evil: אני יקצר לך ! לא תימצא...מה אתה מביא לי גירסאות ריימקים?

ותפסיק לחזור על זה שאמיגה היה טוב במשחקי קווסטים ואסטרטגיה? נו באמת אנשים בזמנו קנו את האמיגה לילדים שלהם בשביל המשחקים האלה? באמת תהיה רציני.

ואל תישכח גם שהאמיגה היה מס' 1 בעולם בכל מה שקשור לעריכת וידאו,וסאונד, ובכלל בכל תחום אפשרי...נכון אנחנו מדברים כרגע על המשחקים,אבל בכל זאת. שאנשים בבית שיחקו עם פיסי בCGA בתחילת שנות ה90' אני היה לי ארקייד בבית! מבחינת למה שהיה בשוק... אנשים היו באים אלי הבית והיו חושבים שמוחבר למוניטור וידאו!! חשבו שראו סרט! עם כל הפתיחים של פעם. עד שיצא המגה דרייב,שקנו לאחי הקטן...וגם יצא אז הSNES כמובן יותר משופר לעומת הראשון בהרבה. אבל לפי דעתי זה רק התקרב ליכולות מבחינת משחקים של האמיגה, לא יותר טוב בטוח.
עוד משהו חודשיים לפני שקומדור פשטה רגל הוציאה את הקונסלה CD32 . ושם חלק לא קטן מהמשחקים בועטים בSNES....
אתה ממשיך לצחוק עלי אה?
TURICCAN אה? חחחח אתה יודע מה בוא קח לך TURICCAN 3 - 93 של אמיגה ותשווה אותו בגרפיקה לקונטרה 3 מ92
חחח לא אתה פשוט מסרב לפתוח את העיניים ולחשוב בהגיון

ז'קי אני אומר לך ברצינות, לך על זה. אתה רוצה שנגיע גם לאמיגה 32 עם הCD? אין לי בעיה. חחח :lol:

והכי עצוב שאתה ממשיך לא לדבר על משחקים טובים אלא יותר על איזה פתיח יפה היה באמיגה ואיך משהו שם היה נראה כמו סרט ...

אני קצת ממהר, אני ארחיב על זה יותר מאוחר
תמונה
יצחק בומרנג
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

הרשו לי להביע את דעתי בתור גיימר צנוע...
וכדי לא להסתבך עם שמות וציטוטים אני פשוט אקרא לכם מר נינטנדו (R A V E N) ומר אמיגה (jackiabu).

אז ככה, דבר ראשון אני חייב להודות שאני לא הכי אובייקטיבי מאחר ואני גדלתי בתור ילד נינטנדו, עם NES, SNES, גיימבוי וכו', אז מר נינטנדו, הרשה לי להסכים איתך, לSNES הייתה גרפיקה מעולה, לפי דעתי הגרפיקה הכי טובה על קונסולות מחסניות, וכמובן שהרבה יותר טובה מהג'נסיס, אבל אני חייב לציין שהאמיגה הוא מחשב עם יכולות גרפיות מרשימות בהחלט, וכמובן אחד המחשבים המתקדמים לזמנו, אבל הוא פשוט לא טוב כמו הSNES, כן הגרפיקה בהחלט טובה ואולי המוסיקה קצת יותר טובה (רק מבחינה טכנית, לא מבחינה של המוסיקה עצמה) אבל לSNES יש יכולות טכניות ומשחקים שלאמיגה יהיה קשה מאוד להתחרות בהם:סופר מטרויד, צבים בזמן, סופר קסטלווניה 4, דונקי קונג, סטאר פוקס, ועוד קלאסיקות בלתי נשכחות, ונכון גם לאמיגה היו משחקים טובים אבל הם פשוט לא טובים כמו של הSNES.
ומר אמיגה, לגבי מה שאמרת על החנון שהוא מראה שהNES הייתה קונסולה גרועה ואתה לא מבין איך היא הצליחה?טוב, אז מה לפי דעתך יותר מצחיק?פרק שבו הוא כועס על משחק ושונא אותו ויורד על הדברים המוזרים והגרועים שבו, או פרק שבו כל מה שהוא עושה זה להגיד את כמה המשחק טוב ולא מתעצבן בכלל?
וחוץ מזה, יש המון משחקים טובים על המגאסון, blaster master, המשחקים של צבי הנינג'ה (כן אפילו הראשון היה די כיף לשחק), הטרילוגייה של קסטלווניה, הטרילוגייה של מריו, האגדה של זלדה, מטרויד...
בקיצור, גם האמיגה וגם הקונסולות של נינטנדו הם טובים בתחומם, נינטנדו בקונסולות, ואמיגה במחשבים, אז למה שלא נחייה איתם ביחד ובשלום?

ואם כבר מדברים על משחקי וידאו, הנה הפרויקט שאני עושה על משחקי וידאו, כמובן לא הפרויקט הכי מקצועי, אבל בכל זאת אתם מוזמנים לראות ולהוסיף הערות משלכם.
וסליחה מראש על זה שאני מפרסם את זה בכל הדמנות שיש לי, אבל הי, זה לפחות משהו רלוונטי ולא "לאח שלי יש יום הולדת ואני לא יודע איזה טאבלט לקנות לו אז אם בא לכם לעבור על הקלטוג מחירי מבצע הזה של חברת אייבאג אני אשמח מאוד".
שלח תגובה