זקוק לעזרה בזיהוי משחק ארקייד [Panic Park]

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
ondskan56
מתקדם
מתקדם

זקוק לעזרה בזיהוי משחק ארקייד [Panic Park]

שליחה על ידי ondskan56 »

משחק ארקייד ששיחקתי בארץ ופתאום נזכרתי בו והחלטתי לחפש באינטרנט אבל לא מצאתי :(
מדובר ב2 אנשים בעלי תלבושות כחולותו ואדומות (הסגנון של התלבושת דומה לאיירון מן).
מטרת המשחק היא להניע את השחקן ימינה או שמאלה, לפי השלב הנתון.
המשחק ברובו פשוט, יש לאסוף כמה שיותר מטבעות ולהזהר מרצפה מתמוטטת, מפלצות שונות וכ'ו.
בסוף המשחק, השחקן המפסיד נופל ונאכל עי"י דרקון.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: זקוק לעזרה בזיהוי משחק ארקייד

שליחה על ידי R A V E N »

תן עוד פרטים
באיזה שנה שיחקת במשחק?
האם השחקן היה הולך, קופץ ויורה או רק קופץ ואוסף מטבעות?
ציינת רצפה מתמוטטת. האם כל המשחק מבוסס על זה? כל המשחק רצפה מתמוטטת ואתה חייב להמשיך קדימה, או שזה רק בקטעים מסויימים

כמה שיותר פרטים, כי זה נשמע לי מוכר
תמונה
ondskan56
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי ondskan56 »

R A V E N כתב:תן עוד פרטים
באיזה שנה שיחקת במשחק?
האם השחקן היה הולך, קופץ ויורה או רק קופץ ואוסף מטבעות?
ציינת רצפה מתמוטטת. האם כל המשחק מבוסס על זה? כל המשחק רצפה מתמוטטת ואתה חייב להמשיך קדימה, או שזה רק בקטעים מסויימים

כמה שיותר פרטים, כי זה נשמע לי מוכר
שיחקתי בו כשהייתי יותר קטן (אני בן 21 תיכף) אני מניח שזה בשנות ה2000 אם לא בסוף שנות ה90.
זה משחק ששיחקתי בכל מיני משחקיות כמו שהיה בעזריאלי וכו'. אני חושב שחובה 2 בשבילו וזה תחרות אחד
נגד השני במשחקונים מהירים כאלה, של לאסוף מטבעות ולא להיתקע בדברים כשאתה רואה מגוף שלישי אותם רצים ואתה מזיז אותם בין 3 מסלולים שמאלה אמצע וימינה. יש גם קטעים של יציבות וכו'. זה משחק מהיר כזה ואם אני לא טועה
מתאים לסגנון יפני כזה, יכול להיות שהיה כתוב ביפנית גם. יש איש כחול ואיש אדום (ילדים אם אני זוכר נכון)
הכפתורים רק מזיזים אותם אם אני לא טועה.
המשחק בנוי על משחקונים מהירים ומחליטים ככה מי המנצח ביניהם.
תודה על התגובה!
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

יכול להיות שזה Panic Park ?
אם כן אז עד כמה שאני מבין אין למשחק הזה אמולציה. זאת אומרת אי אפשר לשחק אותו במחשב
כמה סרטונים
[video]http://www.youtube.com/watch?v=oxn4bqsclp0[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=olrbaboMWe4[/video]

תמונה
תמונה
ondskan56
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי ondskan56 »

זה המשחק! תודה רבה (:
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: זקוק לעזרה בזיהוי משחק ארקייד [Panic Park]

שליחה על ידי R A V E N »

בחיים לא שיחקתי ולא ראיתי אותו. עשיתי חיפוש קצר ברשת עם בפרטים שציינת
חחח משהו מצחיק מויקיפדיה על המשחק הזה: אחרי שהמשחק יצא , ממשלת ארה"ב אסרה הפעלה של המשחק בכמה מאולמות ארקייד, עקב הרבה תביעות של פציעת כתף :lol:

בעצם יכול להיות שכן ראיתי אותו. פשוט בתקופה שעוד היו משחקי ארקייד, אם הייתי נכנס לאולם ארקייד והייתי רואה דברים בסגנון הזה, אוטומטית היית מדלג אליהם
זה מסוג המשחקים שלא הייתי סובל והם בעצם אלה שהרסו את התעשיית ארקייד ובזכותם אין היום משחקי ארקייד אמיתיים ונשארו רק משחקי מסיבות וכל מיני משחקי ריקודים
תמונה
gushacha
יועץ
יועץ

שליחה על ידי gushacha »

רייבן, נראה לי שמה שהרס את תעשיית הארקייד זה ההתקדמות של הקונסולות הבייתיות.
משחקי ארקייד גרועים תמיד היו אבל עד אמצע שנות ה-90, החומרה של הארקייד הייתה הרבה יותר מתקדמת ממה שהיה בבית.
ואז הגיע הפלייסטיישן....
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

gushacha כתב:רייבן, נראה לי שמה שהרס את תעשיית הארקייד זה ההתקדמות של הקונסולות הבייתיות.
משחקי ארקייד גרועים תמיד היו אבל עד אמצע שנות ה-90, החומרה של הארקייד הייתה הרבה יותר מתקדמת ממה שהיה בבית.
ואז הגיע הפלייסטיישן....
מסכים, זה אחד מדברים שהרג את ארקייד. אבל אני לא חושב שזה רק בגלל חומרה, זה רק חלק מזה
בעידן הפלייסטיישן עדיין משחקים היו נראים "כמעט כמו בארקייד" (טקן,Virtua Fighter) בדיוק כמו בימי SNES משחקים כמו סטריט פייטר, פיינל פייט.. היו נראים "כמעט כמו בארקייד"
רק לקראת שנת 2000 באמת חומרת הקונסולות עקפה את חומרת ארקייד

אני חושב שזה קשור לכמה וכמה דברים
כמו שכתבתי משחקי מסיבה וכל המשחקים הבומבסטים כמו מכונות עם גלשנים, ישיבה כאילו בתוך טנק, מכונית,אופניים.... פתאום במקום 25 סנט, חברות התחילו לדרוש דולר על כל משחק
ברור שזה היה הרבה יותר משתלם להם. על משחקים עם השקעה מינימלית פתאום לוקחים הרבה יותר. ואנשים משלמים, כי הרוב סתם משחק בשביל להעביר את הזמן. שחקני הארדקור פחות נחשבים.
והנה עוד משהו בקשר לשחקני הארדקור. גם הם חלקית קשורים לכל ההריגה של ארקייד.
באמצע שנות ה90 אם לא היית שחקן הארדקור לא היה לך הרבה סיכוי לשחק במשחקים כמו לדוגמה סטריט פייטר או משחקי NEOGEO
ליד כל המכונות הכי טובות תמיד עמדו הארדקורים שידעו כל קומבו משוגע וכל תרגיל והתחרו אחד בשני. השחקן הרגיל שבא לפעמים לארקייד פתאום איבד עניין בזה כי לא היה לו שום סיכוי

וכן כנראה חלק הכי חשוב באמת קשור כמו שאמרת למהפכת פלייסטיישן ולעוד משהו..:
לדעתי זה פחות קשור לחומרה שלPS1 ויותר לזה שמשחקי 3D הפכו להרבה יותר טובים, מעניינים ומתוחכמים ממה שהיה פעם. ובארקייד היו רק משחקים של ללכת ישר ולהרביץ בלי סוף או משחקי VS
גם החברות הבינו שכל הכסף נמצא בקונסולות כי פלייסטיישן הביא משחקים לכל בית, מה שלא היה קודם. אז לא היה להם טעם להשקיע במשחקי ארקייד כשפתאום יש לך כל כך המון אנשים שקונים משחקים

וגם התקופה כשאינטרנט פרץ לכל בית ובית לקראת שנות ה2000
פתאום אנשים בזמן פנוי התחילו להיות יותר בפורומים ,צ'אטים.... כבר לא היה לאף אחד זמן לדברים כמו ארקייד
היום זה בכלל מצחיק לשאול איזה ילד אם בזמן פנוי שלו במקום פייסבוק הוא היה הולך עם חברים לאולם ארקייד

אולי נפתח נושא חדש על זה?

עריכה: פתחתי נושא חדש
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2026
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

דווקא נראה כייף :lol:
LONG LIVE NINJA GAIDEN
idoS
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי idoS »

כל כך אהבתי את המשחק הזה בילדותי... אין אף דרך לשחק בו שוב?
תמונה
שלח תגובה