סופר מלחמת הכוכבים לסופר נינטנדו! חדש בניילון!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
strider1911
יועץ
יועץ

סופר מלחמת הכוכבים לסופר נינטנדו! חדש בניילון!

שליחה על ידי strider1911 »

גרסה אמריקאית, המוצר ארוז בניילון מהמהפעל וללא פגמים או מדבקות של חנויות.
נדיר מאוד ובמחיר נמוך מכל הצעה שתמצאו כרגע באיביי, וזה עוד הגרסה המקורית ולא מהדורת אוסף מאוחרת.

תמונה

300 ש"ח.
במידה וידרש אשלח עוד תמונות.
Dekel
מתקדם
מתקדם

Re: סופר מלחמת הכוכבים לסופר נינטנדו! חדש בניילון!

שליחה על ידי Dekel »

חפשו מספר פריט ״261266167253״ בeBay ותגלו הפתעה...... ;-)
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

strider1911 למרות שזה נראה פצצה וכמו חדש בניילון, באמת קצת הגזמת עם המחיר לדעתי

יש באיביי קלטת ב50 שקל (בלי אריזה)
יש גרסת PAL עם אריזה במצב בינוני ב110 שקל
ויש NTSC במהדורת אוסף המאוחרת גם ב110
יש גרסה הישנה כמו שלך באריזה סבירה ב120 שקל
(המחירים כוללים משלוח לארץ)

באמת לא צריך להגזים , פה זה לא אירופה או ארצות הברית שיש יותר מדי ביקוש לדברים כאלה
וגם הפורום הזה חי משחקי רטרו ומכיר הכל מהכל שקשור לזה. קשה לי להאמין שפה תוכל למכור למישהו במחיר הזה

עדיף לך כבר לנסות ביד2
תמונה
strider1911
יועץ
יועץ

דקל, אתה מבין שיש הבדל במחיר בין אריזה בניילון לאריזה פתוחה נכון? הם לא יגלו שום הפתעה. לך תחפש את המשחק ZELDA המקורי בניילון ותגיד לי כמה הוא עולה יחסית לאריזה פתוחה, לדעתי בערך פי 100.

אני לא מכריח אף אחד לקנות ואני גם לא לחוץ להפטר משום דבר, אני רק מציב אופציה בשביל הסיכוי הנמוך שיש אספן שמחפש דברים כאלה. אם זה מעליב אנשים אין לי בעיה להפסיק. עם זאת, הנקודה של RAVEN נראית לי הגיונית ואקח את זה בחשבון - לגבי הרבה אחרים לא צריך לתקוף, זה בסך הכל פורום אני לא בא אליכם הבייתה עם מזוודה ודופק בדלת. מי שכבר קנה ממני יעיד שאני רציונלי, המוצרים מגיעים במצב מצויין (מה שלא תמיד קורה כשמזמינים מחו"ל). הלוואי שכשאני חיפשתי בנרות דברים היה מישהו בארץ שהיה מוכר אותם ומבטיח לי שיגיעו שלמים ויעבדו, אפילו אם זה היה יוצא כמה שקלים יותר מההצעה הכי נמוכה (ולרוב חשודה) באיביי.

בשורה התחתונה כל מה שפרסמתי עד כה אף אחד לא היה מסוגל להשיג ביותר זול בלי "פה חסר כבל" או "מהדורת אוסף" או "לא שולח לארץ". רק בישראל אנשים יכולים להתלונן על המחיר גם כשאתה הכי זול ועוד לנסות לשכנע את עצמם שזה יקר, מוזר שאף אחד לא עוצר ואומר: "רגע, יש גם אחד שרוצה 300 דולר באיביי".

נ.ב - מניסיונות לא נעימים הייתי נמנע מלהזמין מאמזון לארץ, המון אי הבנות.
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

אני לא חושב שזה מעליב אנשים. אני לא רואה בעייה שתמשיך לפרסם דברים ובאיזה מחירים שאתה רוצה. זכותך. מקסימום אף אחד לא יקנה. אני חושב ש-RAVEN רק ניסה ליייעץ ולעזור, ולא התכוון לפגוע חלילה.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

strider1911 כתב:אני לא מכריח אף אחד לקנות ואני גם לא לחוץ להפטר משום דבר, אני רק מציב אופציה בשביל הסיכוי הנמוך שיש אספן שמחפש דברים כאלה. אם זה מעליב אנשים אין לי בעיה להפסיק.
אני דווקא נורא נהנה לקרוא את פוסטים המכירה שלך. לדעתי זה מאוד מוסיף לפורום וממלא אותו באספקט ה"פלסטיקי" של משחקי וידאו קלאסיים. כלומר, לא רק תוכנות אמולטורים וקבצי רומים של משחקים אלא גם החומרות המקוריות.
אני אישית לא קונה את הפלסטיקים בעיקר מכיוון שאני פרפקציוניסט ואם אני ארכוש קונסולה אחת (לדוגמה, ה 32X) אני לא אנוח עד שיהיו לי את כולן. וזה נראה לי עבודה ארוכה ומעייפת שדורשת גם מקום אחסון רב.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

בהחלט לא הייתה לי כוונה לפגוע. כולם יודעים שאני מאוד אוהב פרסומים של דברים ישנים, במיוחד עם תמונות
סתם המחיר היה נראה לי גבוה מדי

אז שוב סטריידר אם נפגעת, זו לא הייתה הכוונה. Sorry
תמונה
strider1911
יועץ
יועץ

R A V E N כתב:בהחלט לא הייתה לי כוונה לפגוע. כולם יודעים שאני מאוד אוהב פרסומים של דברים ישנים, במיוחד עם תמונות
סתם המחיר היה נראה לי גבוה מדי

אז שוב סטריידר אם נפגעת, זו לא הייתה הכוונה. Sorry
לא הבנת אותי, אין לי טענות אלייך. הגבת בצורה מכובדת ואמרת מה שיש לך להגיד ואני שמח שעשית כך.
לעומת זאת האחרים שהשוו את המחיר למוצרים אחרים, במצב פחות טוב או בכלל ללא אופציה להשלח לארץ בבירור במטרה לחבל קצת איכזבו אותי. אני מפרסם מוצר סגור בניילון מהיצרן ומישהו מגיב עם מוצר משומש ואומר: "מצאתי יותר זול". לא היה מפריע לך?
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

תגיד, איך שמרת את המשחק בניילון כל כך הרבה זמן?

וואי סתם נזכרתי, מכירים את הקטע של המוצר האחרון בחנות כבר מעבר לתקופה שהוא מופץ ואתם קונים אחד כזה בניילון :mrgreen:
שלח תגובה