מחירי הקונסולות החדשות PS4 ו XBONE בישראל

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
gushacha
יועץ
יועץ

Re: מחירי הקונסולות החדשות PS4 ו XBONE בישראל

שליחה על ידי gushacha »

אני מתכוון לקנות את שתי הקונסולות אבל לא לפני שיהיה להם משחקי חובה. בטח יקח איזה שנה עד שתתגבש ספריית משחקים טובה לכל אחת מהן.

בנתיים הזמנתי לי סוף סוף Wii-U פרימיום עם Wind Waker HD, ומחר יגיע אלי השליח.
עלה לי 240 פאונד מ-Zavvi ועוד 290 ש"ח על מע"מ ומס רכישה, בסה"כ כ- 1,700 ש"ח.

קניתי עכשיו בעיקר בגלל Super Mario 3D Land שקיבל ביקורות מצויינות.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

R A V E N כתב:
jackiabu כתב:אלכס האקסבוקס החדש ישמש גם סטרימר,וגם אפשרות לחבר אותו לכבלים וכו'.
לגבי הגרפיקה נראה לי ששניהם אותו דבר...
נו מה אתה רציני. מי צריך סטרימר וכל השטויות. אני רוצה קונסולה וזהו
ומה סטרימר? אתה אישית צריך סטירמר ז'קי? לא נראה לי
ואם כן אז יש מיליון ואחד אופציות. מחשב ישן שלא צריכים, כל סמארטפון של היום עם כבל וידאו ב50 שקל, סטרימר אמיתי שעולה איזה 400 שקל או פחות.... ממש לא חסר

לקנות קונסולת משחקים בשביל סטרימר?
ולא הבנתי על איזה כבלים דיברת? מה NETFLIX וכאלה? אז מה זה קשור עלינו?
קודם כל זה בכלל חסום בארץ ומיועד רק לארצות שתומכות בזה כמו ארצות הברית ואירופה. כל מדינה לפי תכנים שלה
דבר שני זה לא מתורגם ודבר אחרון והכי חשוב, תגיד לי ז'קי אתה בתור אחד שחי בארץ תשלם על זה כסף כשל דבר אפשר להוריד היום עם תרגום ובחינם?

לגבי גרפיקה, כבר עכשיו המשחקים רצים בפלייסטיישן ברזולוציה יותר טובה מהאקסבוקס
זה הכל כבר נבדק לעומק ויש פרטים על כל משחק ואיך הוא רץ על כל קונסולה

אז אם מעניינים אותי רק משחקים נטו, למה לי לשלם עוד 100 דולר בשביל לקבל מוצר יותר נחות?

אותם משחקים בדיוק על שתי הקונסולות רק בפס4 הם קצת יותר יפים. בלעדים הכי טובים בתעשיה, מכשיר זול יותר
מה צריך יותר? HALO? לא תודה!
אלכס נראה לך אני יעדיף קונסלה של האקסבוקס בגלל סטרימר וכו'? התכוונתי שאם הגרפיקה שלהם זהה,אז אני יעדיף את האקסבוקס על הסוני. אבל אם אתה אומר שהמשחקים של הסוני היו יותר אכיותיים מהאקסבוקס מה שלא נראה לי אגב...אז זה סיפור אחר. הבעיה מבחנתי גם שלא נראה לי יצליחו בזמן הקרוב לפרוץ את הסוני,לעומת האקסבוקס החדש.
וזה בשבילי שיקול מכריע. לא נראה לי שאני יקנה קונסלה שאחרי זה אני יצטרך לקנות משחקים מקורים,לא בבית ספרי בכל אופן..אלה אם כן כל המשחקים של סוני היו ברמה מעל כולם מבחינת גרפיקה אז אני ישקול אחרת.

ובאטלאר אני מסכים איתך, זה דור של ילדים מפונקים, וגם פראיירים מן הסתם, אגב השכן סיפר לי שהיו לא מעט אתמול בסניף אינגויסטיק בראשון, והתנפלו על הסוני כאילו אין מחר...
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu כתב: אם אתה אומר שהמשחקים של הסוני היו יותר אכיותיים מהאקסבוקס מה שלא נראה לי אגב...אז זה סיפור אחר.

הבעיה מבחנתי גם שלא נראה לי יצליחו בזמן הקרוב לפרוץ את הסוני,לעומת האקסבוקס החדש.
לא הבנתי איך זה לא נראה לך כשזה בדיוק מה שיש? כל העולם מדבר רק על זה.
וזה היה ברור ממזמן כשפרסמו מפרטים של חומרה בשתי הקונסולות. אקסבוקס חלש יותר וזה עובדה שרואים כבר היום במשחקים ראשונים
ודרך אגב אקסבוקס עולה יותר, עוד 100 דולר בגלל כל השטויות שהכניסו שם שלא אמורים לעניין גיימר אמיתי

ולמה החלטת שיפרצו את אקסבוקס לפני הסוני. ז'קי מה שהיה בדור הזה לא קשור לדור החדש
אף אחד עדיין לא יודע איך זה יהיה בדור הזה. יכול להיות שיפרצו הפעם דווקה את פס4 או ששניהם, או בכלל אף אחד
ממש אי אפשר לדעת

חחח שכחתי עוד משהו מצחיק. פרסמו אתמול זמני התקנה למשחקים, לפני שמפעילים אותם בפעם ראשונה
חחח איזה הבדל בין פס4 לאקס1 . כמה משחקים עם 16 דקות לעומת 30 שניות בפס4

Assassin’s Creed IV:
Xbox One: 10:32
PS4: 00:42

Need For Speed Rivals:
XB1: 09:25
PS4: 00:32

Just Dance 2014:
XB1: 08:48
PS4: 00:45

NBA Live 14:
XB1: 16:26
PS4: 00:35

FIFA 14:
XB1: 16:06
PS4: 00:34

Madden 25:
XB1: 09:38
PS4: 00:38
תמונה
allmog
מומחה
מומחה

שליחה על ידי allmog »

R A V E N כתב:
jackiabu כתב: אם אתה אומר שהמשחקים של הסוני היו יותר אכיותיים מהאקסבוקס מה שלא נראה לי אגב...אז זה סיפור אחר.

הבעיה מבחנתי גם שלא נראה לי יצליחו בזמן הקרוב לפרוץ את הסוני,לעומת האקסבוקס החדש.
וזה היה ברור ממזמן כשפרסמו מפרטים של חומרה בשתי הקונסולות. אקסבוקס חלש יותר וזה עובדה שרואים כבר היום במשחקים ראשונים
ודרך אגב אקסבוקס עולה יותר, עוד 100 דולר בגלל כל השטויות שהכניסו שם שלא אמורים לעניין גיימר אמיתי

ולמה החלטת שיפרצו את אקסבוקס לפני הסוני. ז'קי מה שהיה בדור הזה לא קשור לדור החדש
אף אחד עדיין לא יודע איך זה יהיה בדור הזה. יכול להיות שיפרצו הפעם דווקה את פס4 או ששניהם, או בכלל אף אחד
ממש אי אפשר לדעת
האמת שמבחינת נתונים יבשים, אין הבדל כל כך גדול בין החומרה של הקונסולות, ההבדלי גרפיקה נובעים בעיקר מזה שהערכת פיתוח של הPS4 יותר ידידותית מאשר הערכה של הXBOX, ככה שאני מאמין שעם הזמן הפער בגרפיקה יצטמצם(למי שזוכר, היו הרבה תלונות על הערכת פיתוח של הPS3 בהשקה שלו).

ובאמת אי אפשר לדעת כלום לגבי הפריצות, אבל האמת שאין כל כך סיבה להתקבע על קונסולות פרוצות.
המחירים כבר לא יהיו מופקעים, אפשר להזמין מחו"ל הכל(לPS4 אין הגבלת אזורים) ואפשר גם לקנות ברכישה דיגיטלית
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

allmog כתב:
R A V E N כתב:

ממש אי אפשר לדעת
האמת שמבחינת נתונים יבשים, אין הבדל כל כך גדול בין החומרה של הקונסולות, ההבדלי גרפיקה נובעים בעיקר מזה שהערכת פיתוח של הPS4 יותר ידידותית מאשר הערכה של הXBOX, ככה שאני מאמין שעם הזמן הפער בגרפיקה יצטמצם(למי שזוכר, היו הרבה תלונות על הערכת פיתוח של הPS3 בהשקה שלו).

ובאמת אי אפשר לדעת כלום לגבי הפריצות, אבל האמת שאין כל כך סיבה להתקבע על קונסולות פרוצות.
המחירים כבר לא יהיו מופקעים, אפשר להזמין מחו"ל הכל(לPS4 אין הגבלת אזורים) ואפשר גם לקנות ברכישה דיגיטלית
די מסכים איתך , רק קח בחשבון שגם פס4 ישתפר עם הזמן. זאת אומרת שניהם כל הזמן ישתפרו ואז כנראה עדיין יהיה פער
ועוד משהו, שתדע שעד היום אותם משחקים שקיימים גם על 360 וגם על פס3 רצים יותר טוב על 360
יש לי את שני המכשירים ואני הרבה פעמים סתם בודק איך זה עובד בשניהם. כמעט תמיד ב360 המשחקים רצים ונראים טוב יותר
מספיק רק לראות את ASSASSIN CREED4 בשני המכשירים. בפס3 הוא פשוט זוועה ואני לא צוחק. מקרטע ובעיות פריימים
אז זה בעצם אומר שעד היום פיתוח לפס3 לא מצליח כמו שהיינו רוצים. מי אומר שזה ישתנה הפעם באקס-1?

בקשר לפריצה אני גם מסכים. זה ממש לא מה שקובע מבחינתי. אני אקנה מכשיר שאני אוהב, עם פריצה או בלי פריצה.
שטויות. אפשר פה ושם לקנות משחק ב200 שקל. לא נורא
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

ז'קי, אין לי מושג מאיפה הילדים האלו (ואם אמרת כבר מצטער)
אבל אני מנחש שזו אשדוד או אשקלון, אין, המראה של הספה, עם הסידור של הסלון (יש לי חברים מאשדוד שזה פשוט העתק של הסלון שלהם)
עם העובדה שהם קנו את זה במחיר כזה +זה שהם קנו את NBA LIVE ולא 2K :lol: :lol: :lol:
LONG LIVE NINJA GAIDEN
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

מה ההבדל בין LIVE ל2K?
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב:מה ההבדל בין LIVE ל2K?
LIVE זה של EA ומרוב שהמשחק היה גרוע, הם החליטו לבטל אותו בשנתיים אחרונות (לא היה 2011,2012)
משום מה החליטו להוציא השנה שוב משחק והוא קיבל ביקורות מהגרועת ביותר שאפשר לקבל
ציונים של 4 ושל 3. בחלק מביקורות של אקבוקס החדש ופס4 כתבו שחלקים מהמשחק נראים לא רק ברמה של פס3 אלא אפילו ברמה של פס2

2K מגיע מחברה ותיקה ומוערכת Visual Concepts (אלה שעשו בזמנו את ClayFighter ועוד כמה)
היום נקראים פשוט 2K Sports ולפני זה כשהיו שייכים לסגה קראו להם SEGA SPORTS
סדרת כדורסל שלהם כל שנה מקבלת ציונים מאוד גבוהים
נחשבים לאחד החברות האיכותיות ביותר בתחום משחקי ספורט והמון עד היום מתפללים שיתחילו לעשות גם משחקי כדורגל
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

2K התחילה מהעובדה שEA לא רצתה להוציא משחקי ספורט לדרימקאסט יותר.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

מחיר השקה בבאג עם אחריות ישפאר
2600 עם כבל HDMI
3200 עם קילזון ושלט נוסף

לא רע
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה